قالب فروشگاهی وردپرس نیوکالا | قالب دیجی کالا

پوسته فروشگاهی دیجی کالا برای وردپرس

قالب فروشگاهی نیوکالا

مشاهده اسکرین شات

قالب فروشگاهی نیوکلا شامل دو نسخه: قالب دسکتاپ و قالب موبایلی (نسخه وب اپلیکیشن) است

چند وقتی است که دیجی کالا از قالب جدید خود با امکانات و ظاهری جدید و زیبا رونمایی کرده است. پوسته فروشگاهی نیو کالا newkala مطابق با طراحی تمپلت حرفه‌ای و جدید دیجی کالا طراحی شده است و سعی بر آن است که هر آنچه امکانات در قالب دیجی کالا وجود دارد در قالب نیوکالا نیز پیاده سازی شود. در نسخه اولیه این قالب سعی کردیم امکانات اصلی تمپلت جدید دیجی کالا را در قالب پیاده سازی کنیم.

سئو و سرعت لود بسیار بالا

در طراحی این قالب تنها به ظاهر گرافیکی پرداخته نشده است و سعی شده تا قالب در عین داشتن ظاهر بسیار زیبا از سرعت لود و سئوی عالی برخوردار باشد که در نسخه اولیه این قالب موفق به دریافت رتبه خوبی از سایت gtmetrix شد. توجه داشته باشد که در نسخه‌های بعدی قالب سرعت لود باز هم بهبود خواهد داشت.

بروزرسانی با یک کلیک

در پوسته نیوکالا از آپدیت خودکار استفاده شده است. بدین صورت که به محض اینکه مشکلی از طرف کاربران اعلام شود و ما در قالب آن را رفع کنیم قالب آپدیت خواهد شد و شما می‌توانید در پنل وردپرس خود تنها با یک کلیک قالب را آپدیت کنید.

 

قالب مخصوص موبایل ( وب اپلیکیشن )

همانطور که می‌دانید سایت‌هایی بزرگی چون دیجی‌کالا دارای دو قالب هستند. یک قالب مخصوص نسخه دسکتاپ و تبلت و دیگری مخصوص نسخه موبایل. به این صورت که اگر کاربر با دسکتاپ یا تبلت وارد سایت شود قالب اصلی نمایش داده شده و زمانی که کاربر با موبایل وارد سایت شود قالب موبایل یا همان وب اپلیکیشن برای او اجرا می‌شود. طراحی دو قالب به این منظور است که حتی اگر قالب دستکتاپ به بهترین شکل ممکن رسپانسیو شود باز هم ایراداتی خواهد داشت و بهترین کار این است تا ما از دو قالب مجزا استفاده کنیم. در قالب نیو کالا یک قالب برای نسخه دسکتاپ و یک قالب هم برای نسخه موبایل طراحی شده است تا نمایش سایت در موبایل به بهترین شکل انجام بشود.  و حس کار با اپلیکیشن را در کاربر ایجاد کند.

در تصویر زیر حالت قالب را در دسکتاپ و موبایل می‌توانید مشاهده کنید که خروجی نهایی چقدر بهتر و مطلوب تر خواهد بود.

وب اپلیکیشن قالب نیوکالا

قالب موبایلی آماده شده و در حال تست نهایی است و تا چند روز آینده برای خریداران قالب نیوکالا در پنلشون برای دانلود قرار میگیره

قالب دیجی کالا برای وردپرس قالب دیجی کالا برای وردپرس قالب دیجی کالا برای وردپرس قالب دیجی کالا برای وردپرس قالب دیجی کالا برای وردپرس قالب دیجی کالا برای وردپرس قالب دیجی کالا برای وردپرس قالب دیجی کالا برای وردپرس قالب دیجی کالا برای وردپرس

 

نکات مهم:

  • قالب با نسخه ۵٫۶ تا ۷٫۲ پی اچ پی سازگاری دارد.
  • قالب دارای لایسنس تک دامنه میباشد و برای نصب بر روی دامین جدید میبایست خرید مجدد صورت گیرد اما غیر فعال کردن لایسنس قبلی و فعال سازی بر روی دامین دیگر نیازمند هزینه ۱۰ هزار تومانی خواهد بود.
  • قسمت لایسنس قالب کد شده است که میبایست برای اجرا بر روی هاست شما Ioncube loader 5.6 به بالا نصب باشد که تمامی هاست ها از این مورد پشتیبانی میکنند.
  • قالب با تمامی هاست ها اعم از دایرکت ادمین و سی پنل سازگاری کامل دارد.
امتیاز شما برای این مقاله
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.