معرفی فروشگاه‌ ساز پوپش

فروشگاه ساز پوپش

شاید چند سال قبل که اولین فروشگاه های اینترنتی در کشور شکل می گرفت تصور اینکه روزی تا این حد از بازار خرید و فروش به فروش آنلاین اختصاص پیدا کند بسیار سخت بود. اما دیگر امروز سرعت رشد کسب و کارهای آنلاین بر کسی پوشیده نیست. با همین روند شاید 3 سال دیگر درصد خرید و فروش اینترنتی نسبت به کل بازار فروش در کشور بسیار بالاتر از رقم امروزی باشد. در صنوفی که همین امروز هم فروش اینترنتی سهمی قابل ذکر را به دست آورده می توان متصور بوده که با این روند شاید تا چند سال دیگر سهمی حتی بالای 50 درصد از بازار به فروش اینترنتی اختصاص پیدا کند. اما برخی صنوف هنوز در زمینه فروش اینترنتی زیاد فعال نشده اند. شاید 2 سال دیگر برای این صنوف هم 20 درصد بازار به صورت خرید اینترنتی تامین گردد. پس نباید از ورود به این عرصه غافل شوند و ارزش آن را نادیده بگیرند. برای هر دو دسته کسب و کارهای ذکر شده شاید یکی از موانع ورود به فروش اینترنتی، هزینه بالای طراحی سایت و اپلیکیشن به عنوان پلتفرم های اصلی کسب و کار آنلاین می باشد. خوشبختانه این مشکل نیز امروزه با وجود سیستم های فروشگاه ساز معتبری مانند پوپش رفع شده است و این عزیزان نیز می توانند سایت خود را با کمک این سیستم ها با کمترین هزینه طراحی نمایند. در ادامه بیشتر به معرفی فروشگاه ساز پوپش و قابلیت های آن می پردازیم.

تعریف فروشگاه ساز

چند سالی است که سیستم هایی به نام سایت ساز و فروشگاه ساز در سراسر دنیا ایجاد شده اند و به کسانی که نیاز به داشتن سایت برای خود و کسب و کارشان دارند سرویس می دهند. Webs، WordPress، Joomla، IMCreator، Weebly، Google Sites، Yola، Jigsy، WebNode و Drupal از معروف ترین سایت ساز ها و فروشگاه ساز های جهان به شمار می روند. هر کدام از این ها ویژگی ها و قابلیت های متفاوتی دارند. در حقیقت این سیستم ها به کاربران کمک می کنند با هزینه ای بسیار کمتر صاحب سایت شوند. خوشبختانه این سیستم ها در کشور ما نیز راه اندازی شده اند. یکی از بهترین سیستم های سایت ساز و فروشگاه ساز در کشور ما سیستم پوپش می باشد که امکاناتی کم نظیر و در سطح جهانی را به کاربران ارائه می دهد. مهم ترین ویژگی این سیستم این است که به سادگی هر چه تمام تر می توانید با کمک آن سایت خود را طراحی کرده و آن را با کمترین هزینه و بدون نیاز به داشتن دانش برنامه نویسی راه اندازی کنید. حتما برایتان سوالات زیادی پیش آمده است که البته در ادامه مطلب با معرفی مکانیزم کاری این سیستم پاسخ خود را دریافت خواهید نمود.

چرا فروشگاه ساز پوپش

طراحی یک فروشگاه می تواند بعضا تا چند ده میلیون برای شما هزینه داشته باشد. دقیقا همین هزینه زیاد دلیل اصلی انصراف بسیاری از کسب و کارها از ورود به فروش آنلاین است. اما این عزیزان می دانند که چه فرصتی را از خود و کسب و کارشان می گیرند. پس باید دنبال راه چاره باشند. راه چاره سیستم فروشگاه ساز پوپش است که همزمان به شما امکان می دهد بدون داشتن دانش برنامه نویسی سایت خود را طراحی کرده و همچنین در قالب همین سیستم برای کاربران موبایل نیز اپلیکیشن اندروید کسب و کار خود را بسازید. مکانیزمی که پوپش با آن کار می کند، Drag & Drop نام دارد. به صورت ساده می توان گفت این مکانیزم به این صورت است که هر یک از المان های سایت خود را می توانید با موس انتخاب کرده و کشیده و در جایی از صفحه که مدنظر دارید قرار دهید. یعنی تمامی قسمت هایی که در صفحه باید قرار بگیرند مانند متن، عکس و تصویر، ویدیو، منو، دکمه ها و تمام اجزای سایت را می توانید به آسانی با موس کشیده و با اندازه و رنگ دلخواه در هر جای سایت که صلاح می دانید قرار دهید. حسن اصلی این سیستم طبق این مکانیزم عدم نیاز به دانش برنامه نویسی است.

سیستم پوپش یار شما در مدیریت سایت فروشگاهی

برای موفقیت سایت علاوه بر طراحی مناسب به رعایت اصول مدیریت سایت فروشگاهی نیز باید پایبند باشید. پس از طراحی مناسب و در اختیار داشتن پنل مدیریت ساده باید به مدیریت سایت خود اقدام کنید. از مهم ترین موارد در رابطه با اداره یک سایت فروشگاهی بحث سادگی است. مشتری باید به راحتی بتواند به مقصد خود برسد و خرید را انجام داده، امور ثبت نام و پرداخت را در سریع ترین زمان ممکن انجام دهد. پیدا کردن محصول مورد نظر در سایت شما باید راحت باشد. از این رو باید دسته بندی محصولات و مطالب را به درستی انجام دهید و مشتری و بیننده سایت را گیج نکنید. رعایت اصل سادگی در طراحی سایت فروشگاهی یک اصل اساسی و بسیار مهم است که تیم طراحی و همچنین تیم مدیریت سایت فروشگاهی باید توجه ویژه ای به آن نشان بدهند. هر چه از این سادگی فاصله بگیرید به سمت گمراه کردن مشتری خود می روید و این به معنای کاهش آمار فروش سایت فروشگاهی شما است. انتقال یک تجربه کاربری خوب به کاربر نه تنها از طریق طراحی خوب سایت بلکه از طریق مدیریت مناسب و قرار دادن محتوای جذاب ممکن می شود. باید به جای این که هدف شما تنها فروختن محصول به مشتری باشد، در پی انتقال یک حس خوشایند به او باشید. اگر می خواهید یک تجربه خوشایند در ذهن و قلب مشتری بر جای بگذارید باید خلاق باشید و نیاز مشتری را پیش از او بدانید و برای ارائه آن به مشتری برنامه ریزی کنید تا ایده خلاقانه شما در ذهن مشتری حک شود.

امکانات بلقوه در فروشگاه ساز پوپش

1. استفاده و تغییر آسان در طراحی فروشگاه اینترنتی

سیستم فروشگاه ساز پوپش، قالب های طراحی شده و آماده را به صورت رایگان برای شما قرار داده که می توانید به سادگی یکی از آن ها را انتخاب کرده و روی سایت خود قرار دهید. ایجاد تغییر در این قالب های آماده نیز برای شما عزیزان امکان پذیر است. مهم این است که هر گونه تغییری که لازم است در سایت خود اعمال کنید را خودتان بدون پرداخت هزینه گزاف به طراح می توانید انجام دهید و برای شما صرفه جویی کلانی خواهد داشت.

2. پشتیبانی فروشگاه ساز پوپش

پشتیبانی مشتریان در سایت ساز و فروشگاه ساز پوپش بخش وسیعی از خدمات مربوط به مشتریان برای راهنمایی آن ها در استفاده صحیح و کم هزینه از خدمات این فروشگاه ساز است. این پشتیبانی شامل راهنمایی در نحوه مدیریت، راه اندازی، آموزش، خطایابی و رفع اشکالات احتمالی، ارتقا امکانات و … به مشتریان پوپش می شود. این خدمات بصورت پشتیبانی تلفنی از شنبه تا چهارشنبه و در روزهای غیر تعطیل و پشتیبانی تیکتی همه روزه می باشد.

3. سئو یا بهینه سازی فروشگاه

می دانیم که داشتن یک فروشگاه خیلی زیبا ولی بدون بازدید کننده ارزشی ندارد. مانند این است که شما بهترین فروشگاه با بهترین کالاها را وسط کویری بدون سکنه تاسیس نمایید. پس بهتر است به جای هزینه زیاد در طراحی سایت، هزینه را در تولید محتوا و سئوی سایت خود انجام دهید تا با رسیدن به صدر نتایج موتورهای جستجو، بازدید کننده و مشتری زیادی وارد سایت شما شود. برای بهینه سازی سایت ایجاد لینک در سایت های با اتوریتی بالا بسیار مفید می تواند باشد که البته هزینه نیز دارد. اما کاری که در سئو یا بهینه سازی سایت بسیار ارزشمند شده است تولید محتوای مناسب است. در واقع اگر شما بتوانید محتوایی ناب را مرتب در سایت خود به صورت پست های روزانه قرار دهید، کم کم گوگل سایت شما را یک سایت مرجع در زمینه کاری خودتان به شمار می آورد و نتایج جستجوی کلمات کلیدی مدنظرتان به صدر نتایج گوگل نزدیک خواهید شد.

برای اینکه تولید محتوا در سایت را خودتان انجام دهید و مجبور نباشید برای این کار هزینه سنگینی پرداخت کنید، باید پنل مدیریتی سایت شما ساده و در عین حال دارای امکانات کافی و پیشرفته باشد. اینجاست که باز هم به یکی دیگر از مزایای سیستم پوپش می رسیم که همان پنل مدیریتی بسیار ساده و در عین حال پیشرفته آن است.

4. سامانه تخفیف دهی پیشرفته فروشگاه ساز پوپش

پیشنهاد تخفیف به مشتریان یکی از راههای بسیار موثر در جذب آنها به خرید از طریق فروشگاه آنلاین می باشد و در بازار رقابتی امروزی که سهم بیشتر آن را  کسب و کارهای اینترنتی و فروش آنلاین در اختیار گرفته می تواند تاثیر زیادی در افزایش فروش داشته باشد. در واقع ایجاد تخفیفهای مدت دار و یا کوپن های تخفیف یک از استراتژی های بازاریابی اینترنتی است. از این رو وجود یک سامانه تخفیف دهی یکی از ملزومات یک فروشگاه ساز بشمار می رود. یکی از ویژگی های منحصر به فرد فروشگاه ساز پوپش، سامانه تخفیف دهی پیشرفته آن است. این سامانه تخفیف دهی امکان ایجاد تخفیف بر اساس قیمت محصول، سبد خرید، شهر یا استان خریدار، بازه زمانی خاص، کوپن تخفیف – تخفیف در قالب مبلغی، درصـدی و یا ارسال رایگان را دارا می باشد.

5. اختصاص سامانه پیام کوتاه با شماره رندم رایگان

یکی دیگر از امکانات جالب فروشگاه ساز امکان استفاده از سامانه پیام کوتاه با شماره 14 رقمی رندم و رایگان است که در صورت تمایل می توانید با پرداخت هزینه آن، شماره سامانه را بصورت سفارشی درخواست دهید. این سامانه پیامکی از طریق بخش مجزایی که در پنل مدیریت سایت قرار گرفته قابل مدیریت می باشد و امکان ارسال و دریافت پیامک، ارسال نظر سنجی های پیامکی، مسابقه پیامکی و همچنین ارسال پیامک به خریدار و مدیر سایت ضمن ثبت هر سفارش را دارا می باشد.

6. امکان طراحی اپلیکیشن فروشگاهی در کنار سایت فروشگاهی

همان طور که عرض شد باید کاربران موبایل کاملا در نظر گرفته شوند. از این رو بسیار مطلوب است علاوه بر ریسپانسیو بودن سایت، حتما یک اپلیکیشن فروشگاهی نیز برای کسب و کار خود بسازید تا کاربران راحت تر باشند. سیستم پوپش به شما عزیزان امکان می دهد با کمک سیستم اپلیکیشن ساز خود بتوانید اپلیکیشن فروشگاهی خود را با کمترین هزینه در این سیستم بسازید. از یاد نبرید هزینه طراحی اپلیکیشن اندروید بعضا تا چند ده میلیون نیز می باشد. پس این امکان در سیستم پوپش بسیار صرفه اقتصادی دارد. اما از طرفی هم باید بدانید هر اپلیکیشنی که قیمت مناسبی دارد نمی تواند کار شما را راه بیندازد.

واضح است که اپلیکیشن باید کاربرپسند باشد. اولین مورد که می تواند یک اپلیکیشن را برای کاربران جذاب کند سادگی است. فضای اپلیکیشن شما نباید به گونه ‌ای پیچیده باشد که مشتری را از مطالب اصلی و مهم برنامه منحرف کند. اپلیکیشن شما باید به گونه ‌ای طراحی شود که بتواند به آسانی و در کمترین زمان، اطلاعات مورد نیاز را به مخاطب منتقل کند. نکته مهم دیگر در این زمینه کارا بودن اپلیکیشن فروشگاهی است. واضح است که کسی دوست ندارد از اپلیکیشنی استفاده کند که عملکرد کندی دارد.  با پیشرفت دنیای اپلیکیشن، کاربران این امکان را پیدا کرده‌اند که از اپلیکیشن ‌هایی با سرعت بالا استفاده کنند. اگر اپلیکیشن شما کند باشد کاربران به سراغ رقبای شما خواهند رفت و شما بازار را به رقبا خواهید باخت. همچنین گرافیک اپلیکیشن های موفق به طوری طراحی می‌شوند که فضای کمتری را در حافظه موبایل به خود اختصاص دهند.

در عین حال اگر اپلیکیشن استانداردهای لازم برای تایید در مارکت های بزرگ داخلی و خارجی مانند کافه بازار و گوگل پلی را نداشته باشد، قطعا نمی تواند اصلا به کاربران زیادی معرفی شود و موفقیتی برای کسب و کار به دست نخواهد آورد. طراحان مختلف قیمت هایی به شدت متفاوت را ارائه می کنند که همین مساله موجب گیج شدن مشتریان می شود. تحقیقات میدانی ما قیمت هایی تا 80 میلیون تومان برای طراحی یک اپلیکیشن فروشگاهی را نیز نشان می دهد که این رقم به راحتی می تواند کسب و کارها را از داشتن اپلیکیشن منصرف کند. با توجه به رو به رشد بودن فروش آنلاین و لزوم دور اندیشی، قطعا این انصراف در آینده نزدیک می تواند برای این کسب و کارها بسیار ویرانگر باشد. البته باید در نظر داشت برخی نیز قیمت هایی بسیار پایین و غیر معقول ارائه می کنند که باید در استاندارد بودن اپلیکیشن طراحی شده توسط آن ها شک کرد. زیرا هر اپلیکیشنی نمی تواند به کسب و کار شما کمک کند. باید اپلیکیشن شما در استانداردی باشد که مارکت های اصلی خارجی و داخلی به ویژه گوگل پلی و کافه بازار آن را تایید نمایند. اگر اپلیکیشن شما در این مارکت های معروف و پر کاربر قرار نگیرد نمی توان توقع داشت که مخاطبی برای کسب و کار شما جذب کند. سیستم پوپش راهکاری است که برای کاهش هزینه های شما در طراحی اپلیکیشن فروشگاهی استاندارد و تایید شده در مارکت های اندرویدی می تواند کاربردی باشد. در ادامه به خدمات این سیستم سایت ساز و اپلیکیشن ساز بیشتر می پردازیم.

و امکانات فراوان دیگر که در سایت ساز و فروشگاه ساز پوپش https://poopesh.com  می‌توانید ملاحظه نمایید .

سخن نهایی

در پایان لازم دیدیم ذکر کنیم با تماس یا تیم متخصص پوپش می توانید مشاوره های لازم را دریافت نموده و اپلیکیشن خود را سفارش داده و با راهنمایی دلسوزانه مشاوران سایت خود را با کمترین هزینه و با بالاترین سرعت و کیفیت طراحی فرمایید و به دنیای کسب و کار آنلاین قدم بگذارید. قطعا این امکانات ارائه شده توسط پوپش هزینه های شما را نیز بسیار کم خواهد نمود.

امتیاز شما برای این مقاله
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.