اشتباهات خود را به کمک کاربرانتان اصلاح کنید

خطاهای تایپی، لینک های اشتباه، و یا اشتباهاتجزئی از مواردی هستند که ممکن است برای هر شخصی اتفاق بیفتد.

برای خطاهای تایپی می توانید از پلاگین های بررسی خودکار اشتباهات دستور زبان و املا استفاده کنید، اما با این حال هم ممکن است تعدادی اشتباه جزئی در سایت وجود داشته باشد که سال ها بدون آنکه شما متوجه آن باشید در سایت باقی بماند.

اشتباهات خود را به کمک کاربرانتان اصلاح کنید

برای اینکه بتوانید این امکان را برای کاربرانتان فراهم کنید که بتوانند اشتباه ها و خطا های شما را به گوشتان برسانند از پلاگین Settingsاستفاده کنید.

پس از نصب پلاگین به مسیر Settings » Mistape بروید.

mistape-settings
برای دریافت ایمیل اطلاع رسان کاربران خود اعم از مدیر ،ویرایشگر و یا نویسنده را انتخاب کنید و یا به صورت مستقیم آدرس ایمیلی که قرار است ایمیل اطلاع رسان برای آن ارسال شود را وارد کنید.
همچنین می توانید انواع پست هایی که قرار است در آنها از این ویژگی استفاده شود را انتخاب کنید.

این پلاگین به صورت اتوماتیک فرم اصلاح را برای تمام پست ها فعال میکند اما اگر نمیخواهید برای تمام پست ها این فرم قرار داده شود میتوانید با قرار دادن شورت کد معرفی شده در پست دلخواه خود این ویژگی را برای آن فعال کنید.

متن نمایش داده شده برای کاربران به طور پیش فرض انگلیسی است که میتوانید آن را به زبان فارسی ترجمه کنید و متن دلخواه خود را قرار دهید.

با ذخیره تنظیمات فرم اصلاح فعال شده و آن را میتوانید در سایت خود مشاهده کنید. اکنون کاربرانتان میتوانند با انتخاب قسمتی از متن شما که نیاز به اصلاح دارد آن را برای شما ارسال کنند و شما را از اشتباهاتتان با خبر کنند.

notificationsent

منبع: wpbeginner

امتیاز شما برای این مقاله
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.