چگونگی ساخت Favicon در وردپرس

موارد دلخواه و یا آیکون های سایت ، تصویر کوچکی هستند که در کنار عنوان قرار میگیرند و به کمک انها میتوانید به کاربران ، سایت خود را معرفی کنید و این تصویر کوچک را به راحتی در ذهن انها جای دهید.اینکار باعث افزایش به رسمیت شناختن نام تجاری شما میشود و به شما کمک میکند اعتماد بیشتری را در میان مخاطبانتان بدست اورید.

 

چگونگی ساخت Favicon در وردپرس

ضرورت داشتن فاو آیکون ؟

همانطور که قبلا ذکر کردم  این هویت وب سایت شما را نشان میدهد تا نمادی برای سایت خود داشته باشید و در عین حال وقتی شما یک ایکون خاص برای خود دارید زمانی که کاربران، سایت شما را به صفحه اول مرورگر خود انتقال میدهند با داشتن نماد خاص میتوانید انها را بیشتر به سایت خود جذب کنید .

وقتی که کاربران منتظر برگذاری سایت شما هستند با دیدن آیکون سایت تصویر سایت شما د رذهنشان میماند که این خود راهی برای شناساندن سایتتان به کاربران است.

شما می توانید از آرم تجاری خود به عنوان نماد یا آیکون سایت خود استفاده کنید. اندازه توصیه شده برای آیکون سایت حداقل 512 پیکسل عرض و 512 پیکسل نیز ارتفاع است (به شکل مربع)

ایجاد یک آیکون با استفاده از فتوشاپ

بهتر است از یک برنامه ویرایش تصویر مانند فتوشاپ یا گیمپ برای ایجاد یک آیکون 512 × 512 پیکسل استفاده کنید و آن را با پسوند های PNG، JPEG، و یا GIF ذخیره کنید.

اضافه کردن آیکون به سایت

در وردپرس به مسیر Appearance » Customize و گزینه  Site Identity’ را انتخاب کنید.

How-To-Add-Favicon-

Site Identity به شما اجازه می دهد تا علاوه بر  تغییر عنوان سایت، توضیحات و  آیکون سایت را ویرایش کنید.

با انتخاب گزینه select file میتوانید ایکون دلخواه خود را بارگذاری کنید.

adding-siteicon
پس از انتخاب ایکون برای اطمینان از تغییر ان میتوانید سایت خود را به صفحه اصلی مرورگر موبایل خود اضافه کنید و ایکون خود را ببینید.

امتیاز شما برای این مقاله
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.