تغییر استایل نظرات نویسنده مطالب وردپرس

با سلام خدمت دوستان عزیز وردپرسی!

بسیاری از سایت ها هستند که از بخش دیدگاه برای پشتیبانی محصولات خود استفاده می کنند و یا اینکه به دلیل نوع وبسایت آنها مطالب زیادی در وبسایت آنها ارسال می گردد، بنابراین لازم است تا نظرات ارسالی خود را با کاربران تفکیک کنند تا سایرین نیز قادر باشند نظرات مدیر سایت را که در پاسخ به کاربر ارسال کرده است تفکیک کنند.

در این آموزش از دکتر وردپرس قصد دارم تا به معرفی قطعه کدی بپردازم که با استفاده از آن قادر خواهید بود تا استایل دلخواه را برای نوشته های خود تعیین کرده و نظرات خود را از نظرات کاربران تفکیک کنید.

پیش از این نیز در مقاله تغییر استایل نظرات کاربران خاص در وردپرس به معرفی قطعه کدی پرداختم که با استفاده از آن می توانید نظرات کاربران خاصی را از سایرین تفکیک کنید که پیشنهاد می کنم آن را مطالعه کنید.

تغییر استایل نظرات نویسنده مطالب وردپرس

تغییر استایل نظرات نویسنده مطالب وردپرس
تغییر استایل نظرات نویسنده مطالب وردپرس

برای شروع کار ابتدا استایل قالب خود را باز کرده و کدهای زیر را در آن قرار داده و آن را ذخیره کنید.

.bypostauthor {
background-color: blue;
.
.
.
}

همانطور که در این استایل مشاهده می کنید، در این کد صرفا پس زمینه ای به رنگ آبی برای نظرات نویسنده مطلب استفاده شده است، حال اگر می خواهید تا از آیکون، فونت، تغییر اندازه متن و… برای نظرات ارسالی توسط نویسنده در آن ایجاد کنید کافی است تا سایر استایل های مورد نظر را به جای نقطه ها وارد کنید.

حال از این پس نظرات ارسال شده توسط نویسنده مطلب از سایر نظرات کاربران با استایل هایی که در آن تعریف می کنید تفکیک شده و به راحتی می توان آنها را از یکدیگر جدا کرد.

اما دقت کنید که نام کلاس استایل که bypostauthor می باشد تغییری نکند.

شاد باشید..

امتیاز شما برای این مقاله
1 نظر
  1. محمدرضا می گوید

    سلام. ممنون به دردم خورد

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.