با سلام خدمت دوستان عزیز وردپرسی!

همانطور که مطلع هستید وردپرس با ورژن 4.7 چندی پیش معرفی شد که در آن ضمن رفع مشکلات و باگ‌های امنیتی قابلیت‌های جدیدی نیز به آن به همراه قالب 2017 منتشر گردید.

یکی از ویژگی‌های جدید که در وردپرس 4.7 به آن اشافه شد امکان شخصی سازی استایل وردپرس از بخش نمایش ان بود، در این مقاله قصد دارم تا به معرفی آن بپردازم.

سفارشی سازی استایل در وردپرس 4.7

additional-css-wordpress-feature

سفارشی سازی استایل در وردپرس 4.7

در این ویژگی جدید قادر خواهید بود تا مواردی همچون تغییر رنگ، اندازه متن، حاشیه دادن به منو و… را به راحتی از بخش پیشخوان> نمایش> سفارشی‌سازی تغییر داده و بدون نیاز به ویرایش فایل استایل تغییرات خود را اعمال کنید.

از مزیت‌های این روش میتوان به این مورد اشاره کرد:

همانطور که می‌دانید برای فارسی سازی و راست چین کردن قالب‌های وردپرس باید یک فایل با نام RTL.CSS ایجاد کرده و بخشهای مورد نظر را برای راستچین کردن در ان اضافه کنید، لذا هنگام به روز شدن قالب نیز لازم است تا مجددا از ابتدا شروع با راستچین کردن کنید و اگر ندانسته و با کلیک قالب خود را به صورت خودکار به روز کنید با مشکل مواجه خواهید شد.

پیشنهاد بعدی  حذف درخواست اطلاعات FTP در وردپرس

اما با استفاده از این روش میتوانید با به روزرسانی قالب نیز بدون از دست دادن کدها قالب خود را به صورت کامل به روز و راستچین شده نگه دارید.

برای شروع کار وارد مسیر فوق شده و مشابه تصویر زیر که دمویی از این بخش می‎باشد عمل کنید و تغییرات مورد نظر را در استایل‌ها و المانهای مورد نظر خود اعمال کنید.

additional-css-wordpress

سفارشی سازی استایل در وردپرس 4.7

جالب است، نه؟! 

امتیاز شما از 1 تا 5
1 ستاره میدم به نوشته2 ستاره میدم به نوشته3 ستاره میدم به نوشته4 ستاره میدم به نوشته5 ستاره میدم به نوشته
Loading...