در این مقاله قصد داریم آموزش ساخت اسلاید شو با نرم افزار WOW slider رو نشون شما بدیم. قطعا یکی از دغدغه های طراحان سایت ، داشتن یک اسلاید شو با طرح ها و افکت هایی است که مطابق با سلیقه شان باشد. پیشنهاد ما به شما عزیزان استفاده از نرم افزار (WOW Slider) است .در انتهای مطلب لینک دانلود وجود دارد ، ابتدا نرم افزار را دانلود و نصب کنید.

آموزش ساخت اسلاید شو با WOW Slider

آموزش ساخت اسلاید شو با نرم افزار wow slider

همان طور که در تصویر پایین مشاهده می کنید ، بعد از دانلود و نصب برنامه ، چنین پنلی برای شما باز می شود.

انتخاب تصاویر wow slider

شما با کشیدن تصاویر مد نظرتان به داخل این صفحه و یا کلیک بر روی گزینه (+) می توانید تصاویر خود را برای فرایند ساخت اسلاید شو آماده کنید.

پیشنهاد بعدی  استایل و اسکریپت کادر تبلیغات

انتخاب تصاویر نرم افزار wow slider

در تصویر بالا مشاهده می کنید که تصاویر مورد نظر انتخاب شدند. حال می بایست بر روی گزینه کره زمین (publish) کلیک کنید.

تنظیمات انتشار اسلایدر با wow slider

بعد انتخاب گزینه (publish) ، صفحه جدیدی باز می شود. از تولبار بالا که شامل سه گزینه می باشد ، (general) را انتخاب کنید و مطابق با سلیقه خود گزینه ها را تغییر دهید. بعد از اتمام تغییرات از همان تولبار بالا ، گزینه بعدی یعنی (images) را انتخاب کنید. به خاطر داشته باشید که تا زمان اتمام کار بر روی گزینه های زیر که دو گزینه (publish) و (close) می باشد کلیک نکنید. مگر در صورت انصراف یا تایید نهایی !

انتشار اسلایدر با wow slider

در بخش (images) گزینه های مختلفی را پیش رو دارید. یکی از این موارد (template) است که شما می توانید هر کدام از طرح های اسلاید شو را که مورد پسندتان قرار می گیرد ، انتخاب کنید. در بخش (parameters) می توانید اندازه تصاویر اسلاید شو ، کیفیت تصاویر ، افکت تغییر تصاویر ، مدت زمان بین تغییر افکت ها ، مدت زمان انجام افکت ها و متن اسلاید شو را انتخاب کنید.

پیشنهاد بعدی  قالب html فرم صفحه پرداخت آنلاین

انتشار اسلایدر با نرم افزار wow slider

در بخش (publish) می توانید محل ذخیره اسلاید شو در هارد کامپیوتر خود و یا محل لوکال هاست وردپرس یا جوملا و یا سرورهای اف تی پی را مشخص کنید. حال بر روی گزینه (publish) در پایین صفحه کلیک کنید.
بعد از ذخیره سازی ، صفحه ای از مرورگرتان باز می شود و اسلاید شو شما را به نمایش می گذارد. برای استفاده از کدهای اسلاید شو نیز به محل ذخیره آن رفته و از فولدر مربوطه اطلاعات را دریافت کنید. برای استفاده از اسکریپ های اسلایدر نیز از برنامه (++notepad) استفاده کنید.

دانلود نرم افزار wow slider

امیدوارم این مقاله و نرم افزار مورد استفاده شما عزیزان واقع شده باشد.

امتیاز شما از 1 تا 5
1 ستاره میدم به نوشته2 ستاره میدم به نوشته3 ستاره میدم به نوشته4 ستاره میدم به نوشته5 ستاره میدم به نوشته 26 رای
Loading...