ایجاد فروشگاه اینترنتی با Shopp

سلام خدمت دوستان عزیز.

در نوشته ی اول به معرفی پنج پلاگین برتر فروشگاه ساز وردپرس پرداختیم که توضیحات کامل را در رابطه با افزونه های فروشگاه ساز وردپرس دادیم. همچنین اشاره کردیم که چه افزونه ای باید نسبت به کسب و کار خودمان انتخاب کنیم تا بتوانیم در کسب و کار خودمان موفق باشیم.

اگر قسمت اول را مطالعه نکرده اید پس از این لینک قسمت اول را مطالعه کرده و سپس به مطالعه ی این بخش و بخش های دیگر بپردازید.

ایجاد فروشگاه اینترنتی با Shopp

doctorwp-img
این افزونه جزو بهترین های افزونه فروشگاه ساز وردپرس می باشد این افزونه خصوصیات زیادی دارد در عین حال دارای معایبی نیز است که به بررسی آن ها میپردازیم.

مزایای استفاده از آن:

shopp

جداول جدا در دیتابیس:

توسعه دهندگان این افزونه معتقدند که با جداول جدا کننده در دیتابیس، دیتابیس ساختار مناسب تری به خود می گیرد. نتایج این عمل هم لود سریع صفحات برای کاربران در سایت می باشد که برای سئو نیز مناسب می باشد.

انواع محصولات چندگانه:

با این افزونه می توانید ه فروش فایل های دانلود یا دیجیتالی و فیزیکی و همچنین مجازی پرداخت. همان طور که متوجه شده اید محصولی نمانده است که نتوان از طریق این افزونه در اینترنت به فروش رساند، تمامی محصول ها را در همه نوع پشتیبانی میکند.

امنیت و متاعبت:

این افزونه توجه ویژه ای به امنیت دارد و از امنیت نسبتا باایی برخوردار است. با استفاده از این افزونه کاربران سایت شما می توانند یک خرید امن را داشته باشند.

لینک های مرتبط با این نوشته:

  • ایجاد فروشگاه اینترنتی با WooCommerce
  • ایجاد فروشگاه اینترنتی با Easy Digital Downloads
  • ایجاد فروشگاه اینترنتی با iThemes Exchange
  • ایجاد فروشگاه اینترنتی با Shopp
  • ایجاد فروشگاه اینترنتی با Shopify

موفق باشید…

امتیاز شما برای این مقاله
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.