ایجاد فروشگاه اینترنتی با iThemes Exchange

سلام خدمت دوستان عزیز.

در نوشته ی اول به معرفی پنج پلاگین برتر فروشگاه ساز وردپرس پرداختیم که توضیحات کامل را در رابطه با افزونه های فروشگاه ساز وردپرس دادیم. همچنین اشاره کردیم که چه افزونه ای باید نسبت به کسب و کار خودمان انتخاب کنیم تا بتوانیم در کسب و کار خودمان موفق باشیم.

اگر قسمت اول را مطالعه نکرده اید پس از این لینک قسمت اول را مطالعه کرده و سپس به مطالعه ی این بخش و بخش های دیگر بپردازید.

ایجاد فروشگاه اینترنتی با iThemes Exchange

doctorwp-img

این افزونه نیز از افرونه های دیگری برای راه اندازی فرئشگاه آنلاین می باشد که از خصوصیات به نسبت خوبی برخوردار است و بسته به نیازتان باید تصمیم بگیرید که آیا این افزونه مناسب کسب و کار شما است یا خیر؟!!!

مزایای استفاده از آن:

ithemes-exchange

انواع محصولات چندگانه:

iThemes هم از فروش محصولات دانلودی و هم از فروش محصولات فیزیکی به خوبی پشتیبانی می کند.همچنین می توانید افزونه های مورد نظرتان هماننده درگاه های پرداخت را روی آن نصب کنید تا کاربر را برای خرید به درگاه پرداخت دلخواهتان هدایت کنید.

راحت و نصب آسان:

بعد از نصب می توانید به راحتی به صفحه ی مورد نظر این افزونه بروید و نوع فروش محصولات و چگونگی دریافت وجه و… را مشخص کنید.

رابط کاربری عالی:

iThemes Exchange رابط کاربری بسیار عالی را دارد و تجربه ی خوبی را بعد از خرید برای خریدار باقی می گذارد. همچنین پنل مدیریتی مناسب را برای ادمین سایت دارد.

افزونه های رایگان:

برای اضافه کردن افزونه های مورد نیاز خودتان می توانید آن ها را به رایگان روی این سیستم نصب و استفاده کنید در صورتی که در سیستم های دیگر این افزونه های پولی و یا رایگان می باشد.

لینک های مرتبط با این نوشته:

  • ایجاد فروشگاه اینترنتی با WooCommerce
  • ایجاد فروشگاه اینترنتی با Easy Digital Downloads
  • ایجاد فروشگاه اینترنتی با iThemes Exchange
  • ایجاد فروشگاه اینترنتی با Shopp
  • ایجاد فروشگاه اینترنتی با Shopify

موفق باشید…

امتیاز شما برای این مقاله
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.