فرم تماس چند مرحله‌ای در وردپرس با Contact Form 7 Multi-Step

با سلام خدمت دوستان عزیز وردپرسی!

آیا دوست دارید تا یک فرم تماس چند مرحله‌ای داشته باشید و با قرار دادن آن در سایت خود از سایر سایت‌ها متمایز باشید؟ و یا اینکه اگر احساس می کنید فرم تماس و یا هر فرمی که برای دریافت اطلاعات از کاربران خود گرفته‌اید به گونه‌ای است که فیلدهای زیادی دارد چندمرحله‌ای کردن ان می تواند کمی حال و هوای شلوغی ان را کاهش دهد.

در این اموزش از دکتر وردپرس قصد دارم تا افزونه‌ای را به شما معرفی کنم که با استفاده از آن قادر خواهید بود تا فرم تماس 7 خود را سفارشی کرده و به صورت چند مرحله‌ای آن را ایجاد کنید تا کاربران با پر کردن هر فیلد دسته‌بندی شده مرتبط به فیلد‌های بعدی در صفحه بعد و صدالبته به صورت آجاکس هدایت شوند.

فرم تماس چند مرحله‌ای در وردپرس

contact form multi step doctorwp
فرم تماس چندمرحله‌ای در وردپرس

افزونه‌ای که قصد معرفی ان را دارم با عنوان Contact Form 7 Multi-Step در مخزن وردپرس به ثبت رسیده است که با استفاده از آن می‌توانید فرم تماس سایت وردپرسی خود را به صورت چند مرحله‌ای ایجاد نمایید.

این افزونه تاکنون توانسته است تا بیش از 400 نصب فعال و کسب امتیاز 5 را ازآن خود نماید.

پس از نصب و فعال سازی افزونه مطابق تصویر زیر به ویرایش فرم مورد نظر خود رفته و در هر بخش که می‌خواهید فرم تماس شما در آن مرحله پایان یافته و وارد مرحله دوم شود بر روی دکمه step کلیک کنید.

Contact Form 7 Multi-Step
فرم تماس چندمرحله‌ای در وردپرس

برای سایر مراحل نیز به همین ترتیب عمل کرده و در نهایت فرم خود را ذخیره کنید. حال به برگه و یا نوشته‌ای که فرم خود را در آن قرار داده‌اید مراجعه کرده و تغییرات را مشابه تصاویر زیر مشاهده نمایید.

cf7-one-step
فرم تماس چندمرحله‌ای در وردپرس
cf7-two-step
فرم تماس چند مرحله‌ای در وردپرس
cf7-thired-step
فرم تماس چند مرحله‌ای در وردپرس

شاد باشید..

امتیاز شما برای این مقاله
لینک های ضمیمه دانلود افزونه
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.