با سلام خدمت دوستان عزیز وردپرسی!

امروزه با پیشرفت تکنولوژی و افزایش آن رابط کاربری در زبان های برنامه نویسی نیز گسترش یافته است و از طرفی پیشی گرفتن تلفن های هوشمند از دسکتاپ باعث شده است که سایت را چه از نظر کاربری و چه موتورهای جستجو برای موبایل ها نیز بهینه کنیم.

در این آموزش از دکتر وردپرس قصد دارم تا نحوه لینک دار کردن شماره تلفن را آموزش دهم که با استفاده از ان می توانید متن تلفن تماس در سایت خود را به صورت لینک در آورید و از آن جهت ارتباط کاربر به صورت تلفنی، پیامکی و… استفاده کنید.

ساخت متن شماره تلفن قابل تماس در وردپرس

ساخت متن شماره تلفن قابل تماس در وردپرس

ساخت متن شماره تلفن قابل تماس در وردپرس

برای شروع کار اگر قصد دارید تا شماره تلفن خود را در یک وشته قرار دهید به ویرایشگر وردپرس بروید اما اگر قصد دارید تا شماره تلفن خود را در بخشی از قالب درج کنید به فایل مورد نظر مراجعه کرده و از کدهای زیر استفاده کنید.

پیشنهاد بعدی  پشتیبانی تیکتی در وردپرس با افزونه AIO

ساخت شماره تلفن لینکدار برای تماس

اگر میخواهید تا کاربر با کلیک بر روی متن مورد نظر به برنامه مدیریت تماس در تلفن همراه خود هدایت شود و با شما تماس برقرار کند از کد زیر استفاده کنید.

<a href="tel://+982166403059">021-403059</a>

حال کافی است تا به جای تلفن تماس بالا که در رو به روی tel:// قرار دارد شماره خود را به همراه کد کشور درج کنید، با این کار پس از کلیک بر روی متن قادر خواهد بود تا با شما تماس برقرار کند.

ساخت شماره تلفن لینکدار برای ارسال پیامک

اما اگر قصد دارید تا با کلیک بر روی متنی کاربر بتواند به برنامه مدیریت پیامک های خود هدایت شده و اقدام به ارسال sms کند میتوانید از کد زیر استفاده کنید.

<a href="sms://+989125805540">پشتیبانی از طریق پیامک</a>

قرار دادن شماره تلفن اسکایپ در وردپرس

اما اگر قصد دارید تا کاربر با کلیک بر روی متنی از طریق نرم افزار اسکایپ قادر به تماس با شما باشد می توانید از کد زیر استفاده کنید .

<a href="skype:username">تماس از طریق اسکایپ</a>

کافی است تا به جای username آی‌دی اسکایپ خود را وارد کنید.

پیشنهاد بعدی  چت و گفتگوی آنلاین با مشتریان در وردپرس با افزونه Wp Flat Visual Chat

شاد باشید…

 

امتیاز شما از 1 تا 5
1 ستاره میدم به نوشته2 ستاره میدم به نوشته3 ستاره میدم به نوشته4 ستاره میدم به نوشته5 ستاره میدم به نوشته
Loading...