با عرض سلام و خسته نباشید ، با یک کد ساده ولی به نظر من خیلی بدرد بخور برای تبدیل عبارت ” RIAL ” به ” ریال ” در افزونه فروش فایل easy digital downloads یا همون EDD وردپرس در خدمت شما هستیم.

برای تبدیل واحد ریال به تومان در افزونه EDD به پست واحد پولی تومان افزونه EDD وردپرس + فیلم آموزشی مراجعه کنید.

تبدیل RIAL به ریال در افزونه EDD وردپرس

تغییر RIAL به “ريال” در افزونه EDD وردپرس

خوب تو قسمت پیکربندی یا setting افزونه یک قسمت هستش به نام currency که شما باید اونو روی Iranian RIAL تنظیم کرده باشید که اون در واقع واحد پولیتونو مشخص می کنید و ما اصلا با اون قسمت کاری نداریم ! وقتی همه تنظیمات افزونه رو انجام دادیم ، درگاه پرداختتون رو مشخص کردید و … در نهایت که می خواهید یک فایل برای فروش قرار بدید ، اگر توجه کرده باشید مثل تصویر زیر عبارت “RIAL” رو می نویسه که کمی جالب نیست .

عبارت RIAL افزونه EDD

حالا با اضافه کردن چند کد ساده اون عبارت “RIAL” به “ریال” تبدیل میشه مثل شکل زیر

عبارت ریال بجای RIAL در افزونه EDD

برای این کار نیاز هستش تا فایل functions.php قالب خودتونو ( واقع در مسیر wp-content/themes/your-theme/functions.php ) ویرایش کنید و به انتهای فایل برید و قبل از تمام شدن تگ php یعنی <?  (دقت کنید ، قبلش ) این 2 خط کد رو اضافه کنید بی زحمت .


function pw_edd_change_currency_sign( $formatted, $currency, $price ) {
return $price . ' ریال';
}
add_filter( 'edd_rial_currency_filter_after', 'pw_edd_change_currency_sign', 10, 3 );
add_filter( 'edd_rial_currency_filter_before', 'pw_edd_change_currency_sign', 10, 3 );

تمام ، در مطالب قبلی سایت “ آموزش اضافه کردن فیلد های دلخواه به افزونه EDD ” رو آموزش داده بودیم و همچنین باعث افتخار من هستش که “ افزونه درگاه بانک ملت برای EDD ” رو داخل مخزن وردپرس قرار دادم تا به صورت رایگان بتونید درگاه بانک ملت خودتونو به این افزونه اضافه کنید .

امیدوارم مفید باشه براتون ، یا حق

امتیاز شما از 1 تا 5