بهترین پلاگین عضویت وردپرس (MemberPress)

برای داشتن یک عضویت با امکانات حرفه ای لازم است به دنبال پلاگین مناسبی بروید تا تمامی نیاز های شما را پوشش دهد. از آنجا که یک عضویت آسان میتواند شمار کاربران شما را افزایش دهد پس باید به دنبال بهترین پلاگین در این زمینه بروید.

بهترین پلاگین عضویت وردپرس

بهترین پلاگین عضویت وردپرس (MemberPress)

MemberPress یکی از محبوب ترین پلاگین های عضویت وردپرس است که از جمله ساده ترین و قوی ترین پلاگین ها در این زمینه می باشد. این پلاگین برای افرادی که میخواهند بدون نوشتن حتی یک خط کد عضوگیری حرفه ای با سطح مدیریت بالا داشته باشند بسیار مناسب است.

ویژگی های پلاگین MemberPress

نصب آسان 

این پلاگین دارای مراحل نصب بسیار ساده ای است. این افزونه به طور خودکار می تواند اکانت های عضویت شما را قیمت گذاری کند، صفحه ورود به سیستم زیبایی را طراحی کرده و صفحه ای نیز برای تشکر از عضویت کاربران ایجاد نماید.
کنترل دسترسی به محتوا

این پلاگین دارای کنترل دسترسی قدرتمندی است که به شما اجازه می دهد تا میزان دسترسی به هر یک از مطالب، صفحات، دسته ها، برچسب ها، فایل ها، و … را برای هر یک از کاربران مشخص کنید. با این ویژگی میتوانید کاربران ویژه و کاربران معمولی را در سایت خود داشته باشید.

یکپارچگی

این افزونه به راحتی با خدمات ایمیل از جمله AWeber, MailChimp, GetResponse, MadMimi email services ادغام میشود و با تمامی موارد ذکر شده سازگاری کامل دارد.

دروازه های پرداخت

MemberPress از دروازه های پرداخت پشتیبانی میکند.

چکیده کردن محتوا

شما میتوانید محتوای خود را برای مدت زمان خاصی برای اعضای گروه های مختلف چکیده کنید. این ویژگی برای فروش در دوره های خاص بسیار مفید است. با استفاده از این ویژگی میتوانید در بازه های زمانی مختلف به مناسبت های متعدد خدمات ویژه ای را به کاربرانتان ارائه دهید.

منبع: wpbeginner

امتیاز شما برای این مقاله
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.