تمام آنچه برای فروش اینترنتی نیاز دارید

با توجه به دیدی که نسبت به سایت‌های فروشگاه ساز وجود دارد، همه انتظار یک سایت با یک قالب شیک دارند که تنها جایی وجود داشته باشد که کالاها و اطلاعات آن‌ها را وارد کنیم و به راحتی شروع به فروش کنیم! اما هیچ کس به زیرساخت‌ها، نیازها و سرویس‌های اولیه یک فروشگاه اینترنتی توجهی ندارد و چیزی که بیشتر به چشم می‌آید ظاهری زیبا و دهان پر کن برای فروشگاه اینترنتی است. اما وقتی تمام ابعاد یک فروشگاه اینترنتی را در نظر می‌گیریم باید گفت بیدُک یک راهکار کلی برای فروش در اینترنت است. مجموعه‌ای از ابزارها، کانال‌های فروش و راهکارهای ارسال پرداخت و بازاریابی که در اختیار فروشگاه قرار می‌گیرند. بستری ابری که قابلیت ساخت و مدیریت فروشگاه اینترنتی بدون نیاز دانش فنی را برای افرادی که محصولی برای فروش دارند فراهم می‌کند.

فروشگاه ساز بیدک

اما مزیت‌های اصلی بیدُک …

– اتصال به برترین سرویس دهنده‌های آنلاین:

تمام فروشگاه‌های اینترنتی نیاز به پیش‌نیازها و زیرساخت‌هایی برای شروع کسب و کار آنلاین دارند. بیدُک با همکاری و اتصال به برترین سرویس‌دهنده‌های حوزه آنلاین و خرید و فروش اینترنتی مانند درگاه‌های پرداخت متنوع، شیوه‌های برتر ارسال، سرویس‌دهنده‌های حوزه بازاریابی و تبلیغات آنلاین و …، زیرساخت‌ها را برای فروشنده‌ها فراهم کرده تا آن‌ها فقط با چند کلیک به این سرویس‌دهنده‌ها متصل شوند و تنها روی فروش خود تمرکز کنند.

– کارشناسان حساب‌های کاربری (Account Managers):

اینکه شما باید یک فروشگاه اینترنتی اختصاصی داشته باشید تنها به بخش نرم‌افزاری آن محدود نمی‌شود و زیرساخت‌ها و سرویس‌ها در بهترین حالت، بستر فروش را به نحو احسنت برای فروشنده اینترنتی فراهم می‌کنند. اما خود فروش چه می‌شود؟! بیدُک برای این مرحله از کسب و کار هم راه‌حلی دارد که جذابیت آن را دو چندان می‌کند. کارشناسان حساب‌های کاربری (Account Managers) افراد با تجربه و تحصیل کرده در زمینه‌ی تجارت الکترونیک و فروش در بیدُک هستند که کسب و کارها را از ابتدای ساخت و فعال‌سازی فروشگاه تا زمان اولین فروش به‌صورت اختصاصی برای هر فروشنده همراهی می‌کنند و حتی بعد از آن راه‌حل‌ها و مشاوره‌های حرفه‌ای را برای بقا و ارتقای کسب و کار ارائه می‌دهند. شما به عنوان فروشنده اینترنتی با وجود این کارشناسان نگران مشکلات و دغدغه‌های خود در زمان مدیریت فروشگاه نخواهید بود.

اجرای برنامه‌ی آموزشی برای کسب و کارها:

اینکه بیدُک خود را تنها مسئول فنی و آماده‌سازی بستر فروش نمی‌داند مهم‌ترین نقطه‌ی قوت آن است. ساخت و به اشتراک‌گذاری ویدیوهای آموزشی کوتاه و نکته‌های بروز برای مدیریت فروشگاه اینترنتی و افزایش فروش در شبکه‌های اجتماعی و وبلاگ، و همین‌طور برگزاری کارگاه‌های آموزشی در حوزه‌های مختلف و اختصاصی در حوزه‌های مختلف تجارت الکترونیک از خدمات قابل توجهی است که بیدُک برای رشد دانش کسب و کارهای در حوزه فروش اینترنتی در نظر گرفته است. بیدُک این را فهمیده است که تنها آماده‌سازی بستر برای فروش اینترنتی کافی نیست و غنی‌سازی دانش فروشنده‌ها در این زمینه باعث رشد و ارتقای کسب و کار آن‌ها خواهد بود.

– بیدُک پلاس راه‌حلی اختصاصی برای کسب و کارهای بزرگ:

کسب و کارها نسبت به سطحی که در بازار دارند نیازهای متفاوتی نیز دارند و باید به هر کدام نگاهی متفاوت داشت و بستری متفاوت را در حوزه آنلاین برای آن‌ها فراهم کرد. بیدُک با طرح‌های اشتراک خود از رایگان تا حرفه‌ای نیازهای کسب و کارها را تا حدودی در بخش‌های مختلف تقسیم کرده است اما کسب و کارهایی هستند که نیازهای بالاتر و متفاوت‌تری دارند و می‌خواهند که در بخش‌های مختلف سایت فروشگاه اینترنتی آن‌ها شخصی‌سازی و منحصر به فرد باشد. در طرح پلاس بیدُک برای کسب و کارهای بزرگ‌تر راه‌حل‌های بزرگ‌تری نیز وجود دارد که با اجرای جلسات حضوری نیازهای آن‌ها شناسایی می‌شود و بعد از ارائه راه‌حل در قالب پروپوزال‌های اختصاصی نسبت به پیاده‌سازی آن در زمان‌بندی دقیق اقدام می‌شود. این موضوع جذابیت بیدُک را بالاتر می‌برد وقتی که برای تمام کسب و کارها از مبتدی تا پیشرفته راه‌حل برای حوزه فروش آنلاین آن‌ها دارد.

از دیگر ویژگی‌های بیدُک:

– امکان اتصال درگاه پرداخت آنلاین

– امکان اتصال به سرویس‌های ارائه‌دهنده روش‌های ارسال

– قابلیت اضافه و مدیریت کردن بی‌نهایت کالا و سفارش

– دسترسی به فضای ذخیره‌سازی و پهنای باند بی‌نهایت

– امکان دریافت و اضافه کردن دامنه اختصاصی

– ساخت فروشگاه بدون نیاز به دانش فنی و برنامه‌نویسی

– بهینه‌سازی شده برای موتورهای جستجو

– امکان ثبت و اتصال نماد اعتماد الکترونیک به فروشگاه

– شخصی‌سازی قالب فروشگاه (اضافه کردن بنر، اسلایدشو، منو و …)

امتیاز شما برای این مقاله
1 نظر
  1. علی فاتحی می گوید

    فقط خواستم بگم آفرین به خلاقیتتون در ثبت رپورتاژ

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.