افزودن پیغام دلخواه برای نویسندگان در پیشخوان وردپرس

مدیریت یک سایت علاوه بر دانش و توانایی ، نیازمند انرژی و زمان کافی نیز می باشد تا بتوان سایت را به بهترین شکل ممکن کنترل و مدیریت نمود ؛ در این راه مشکلات بسیار زیادی گریبان گیر مدیر سایت و وبمستر می شود که باید آنها را رفع کند . یکی از مهم ترین و رایج ترین مشکلی که اکثر وبمستران با آن روبرو هستند ، مشکل بروز رسانی وبسایت و حتی مدیریت آن می باشد ؛ از این رو بسیاری از سایت ها از نویسندگان و وبمستران توانمند در زمینه ی بروز رسانی سایت خود استفاده می کنند و با این تقسیم کار برخی از مسئولیت ها را به سایرین می سپارند و در امر بروز رسانی سایت و مدیریت آن کمک می کنند . برخی از مدیران سایت های چند نویسنده ای ، نیاز به نمایش پیغام ها و یاد داشت هایی برای نویسندگان می باشند تا به هنگام ورود به پیشخوان وردپرس آن را مشاهده کنند و بخوانند ! راحت ترین راه استفاده از افزونه های مرتبط با این موضوع می باشد که پیشنهاد ما استفاده از افزونه KJM Admin Notices می باشد که می توانید پیغام خود را به نویسندگان معرفی کنید و اما راه حل دوم استفاده از کد مربوط می باشد تا بتوانید پیغام دلخواه خود را به نویسندگان نمایش دهید . در ادامه با ما و آموزش افزودن پیغام دلخواه برای نویسندگان در پیشخوان وردپرس همراه باشید .

افزودن پیغام دلخواه برای نویسندگان در پیشخوان وردپرس

اگر به دنبال نمایش پیغام دلخواه خود به نویسندگان سایت وردپرس در پیشخوان هستید ، با استفاده از تکه کد زیر می توانید این قابلیت را در پیشخوان وردپرس خود فعال نمایید :

function author_admin_notice(){
    global $pagenow;
    if ( $pagenow == 'index.php' ) {
    $user = wp_get_current_user();
    if ( in_array( 'author', (array) $user->roles ) ) {
    echo '<div class="notice notice-info is-dismissible">
          <p>Click on <a href="edit.php">Posts</a> to start writing.</p>
         </div>';
    }
}
}
add_action('admin_notices', 'author_admin_notice');

این کد را باید در فایل Function.php قالب خود قرار دهید ؛ با استفاده از کد بالا می توانید پیغام دلخواه خود را در پیشخوان وردپرس نمایش دهید که نتیجه به صورت زیر می باشد :

افزودن پیغام دلخواه برای نویسندگان در پیشخوان وردپرس

همچنین در کد بالا می توانید در تگ پاراگراف خود پیغام خود را به کاربر نمایش دهید .

امتیاز شما برای این مقاله
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.