معرفی چند افزونه حرفه ای برای عضویت پیشرفته کاربران در وردپرس

در مطالب گذشته نیز افزونه هایی برای عضویت پیشرفته کاربران ارایه کرده ایم . اما این موضوع تنها به چند افزونه ختم نمی شود و در برخی از سایت ها چنان اهمیتی دارد که هرجه امکانات یک افزونه بیشتر باشد ، کارایی بیشتری نیز دارد . افزونه های عضویت پیشرفته کاربران به صورت پیشرفته ، امکانی را به وبمستران ارائه کرده است که توسط آن می توانید به عضویت ویژه کاربران در سایت خود بپدازید و اطلاعات اضافی ، امکانات بیشتر و ایجاد سطح های مختلف کاربری را ایجاد کنید . در این مطلب به شما چند افزونه حرفه ای برای این کار را معرفی می کنیم که توسط آن قادر به ایجاد فضا عضویت ویژه کاربران در سایت باشید . در ادامه با ما و ویژگی های این افزونه ها همراه ما باشید .

معرفی چند افزونه حرفه ای برای عضویت پیشرفته کاربران در وردپرس

افزونه aMemb برای وردپرس :

این افزونه یک افزونه حرفه ای برای وردپرس می باشد که با ایجاد امکانات اضافی به صورت دلخواه می توانید کاربران خود را به شکل دلخواهی در سایت خود ثبت نام کنید . این افزونه که مدت زیادی است ارایه شده است و مرتب بروز رسانی از آن ارائه می شود . این افزونه در طی زمان کاملا با وردپرس سازگار شده است و نیازی به نصب افزونه ای دیگر به صورت جداگانه نخواهد داشت .

افزونه MagicMembers برای وردپرس :

این افزونه نیز یک افزونه حرفه ای در زمینه عضوگیری پیشرفته کاربران در وردپرس می باشد . اگر بخواهیم این افزونه را با افزونه ای مرتبط مقایسه کنیم ، شاید افزونه WishlistMember بهترین گزینه باشد ! این افزونه در واقع علاوه بر امکانات افزونه WishlistMember امکاناتی اضافه از جمله دانلود منیجر وردپرس ، نمایش فید های rss برای اعضا و … را دارا می باشد .

افزونه wp-Member برای وردپرس :

این افزونه نیز یک افزونه برای عضویت پیشرفته کاربران در وردپرس می باشد که با ویژگی های جدیدی در بین سایر افزونه ها ظاهر شده است . Wp-Member یک افزونه تجاری محسوب می شود و نسخه ی رایگانی از آن در دسترس نمی باشد اما از مهم ترین مزیت آن می توان به پشتیبانی از افزونه Google Checkout اشاره کرد که به همین سبب از سایر افزونه ها پیشی گرفته است .

افزونه MemberWing برای وردپرس :

این افزونه نیز مرتبط با سایر افزونه های عضویت پیشرفته کاربران می باشد و از جمله امکانات آن می توان به محافظت قدرتمند از فایل ها ، قابلیت پرداخت با سیستم هایی مانند paypal و … اشاره کرد

افزونه WP-eMember برای وردپرس :

این افزونه شاید باتوجه به قیمت بالای آن مورد توجه بسیاری از افراد قرار نگیرد و با توجه ظاهر آن شاید به نظر شما یک افزونه حرفه ای و با ارزش نیست ! اما این افزونه یک افزونه قدرتمند و حرفه ای برای وردپرس می باشد و با افزونه ها Wp-Estore و Affiliate Software کاملا سازگار است .

نام برخی از افزونه های تجاری و حرفه ای در زمینه عضویت ویژه و پیشرفته کاربران در بالا آمده است که می توانید از آنها استفاده کنید .

امتیاز شما برای این مقاله
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.