معرفی ۵ افزونه حرفه ای برای عضوگیری پیشرفته در وردپرس

وردپرس یک سیستم حرفه ای و محبوب در میان سایر اسکریپت ها می باشد که روز به روز به محبوبیت خود افزوده است و پیشرفت آن قابل تامل است ! یکی از سایت هایی که به صورت حرفه ای می توان با سیستم وردپرس ساخت ، ایجاد سایت های عضو گیری و ارسال مطالب توسط کاربران می باشد . در این مطلب به شما ۵ افزونه حرفه ای برای ایجاد سایت هایی را معرفی می کنیم که قصد عضوگیری پیشرفته و بروز رسانی توسط کاربران را دارند ، داریم ! در ادامه با ما و برخی از ویژگی های این پنج افزونه حرفه ای همراه باشید .

معرفی 5 افزونه حرفه ای برای عضوگیری پیشرفته در وردپرس

افزونه Digital Access Pass برای وردپرس :

این افزونه یک افزونه کاملا حرفه ای برای وردپرس می باشد که امکان عضوگیری پیشرفته را برای کاربران فراهم نموده است . طراحی این افزونه به گونه می باشد که از دو نوع سیستم همکاری Pay-Per-Lead ( پرداخت به بالاترین عضو ) و Pay-Per-Sale بازاریابی توسط کاربران را پشتیبانی می کند .

افزونه EasyPayPal برای وردپرس :

این افزونه نیز مانند افزونه قبلی ، یک افزونه برای عضوگیری پیشرفته می باشد اما امکانات کمتری دارد ! این افزونه فقط با پرداخت توسط کاربران در paypal به ثبت نام و عضویت آنان در سایت می پردازد . اگر به فکر امکاناتی چون سیستم همکاری و …. هستید ، پیشنهاد می کنیم از این افزونه استفاده کنید .

افرونه Your Members برای وردپرس :

افزونه Your Members نیز یک افزونه حرفه ای و کاربردی برای عضویت پیشرفته کاربران در وردپرس می باشد . این افزونه در ابتدای شروع به کار خود امکانات زیادی را شامل نمی شد اما اکنون با خصوصیات برجسته ای ، با سایر افرونه های مرتبط رقابت می کند .

افزونه CMS Members برای وردپرس :

این افزونه که مدت زیادی از معرفی آن نمی گذرد ، امکانات فوق العاده برجسته ای را در خود جای داده است . این افزونه با پشتیبانی از سیستم خرید و فروش آنلاین Self-Hosted ، به یکی از برترین افزونه های موجود تبدیل شده است . همچنین ارسال ایمیل با حجم بالا و به صورت HTML از دیگر ویژگی های این افزونه می باشد .

افزونه Front-end Membership Modules برای وردپرس :

این افزونه نیز یک افزونه برای ایجاد بخش های ورود و ثبت نام کاربران در وردپرس می باشد که با نصب آن ، بخش های ورود و ثبت نام در قالب شما فراخوانی می شوند و می توانید به عضویت کاربران خود بپردازید .

افزونه های معرفی شده به صورت رایگان در دسترس نمی باشند و به صورت تجاری موجودند . با استفاده از این افزونه ها و متناسب با نیاز خود ، می توانید قابلیت عضوگیری پیشرفته را در سایت خود فعال کنید و امکاناتی را با کاربران خود ارائه کنید .

امتیاز شما برای این مقاله
1 نظر
  1. حمید می گوید

    تشکر میکنم بابت مطالب مفید وب سایت دکتر وردپرس

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.