چگونه اپل موزیک را رایگان فعال کنیم؟

چگونه اپل موزیک را رایگان فعال کنیم؟

چکیده : چگونه اپل موزیک را رایگان فعال کنیم؟ روش های دسترسی رایگان به اپل موزیک + ترفندهای استفاده رایگان از اشتراک apple music

چگونه اپل موزیک را رایگان فعال کنیم؟ این سوال پر تکرار در خصوص استفاده از بسیاری از پلتفرم های پخش موسیقی مطرح می شود. در سال های اخیر دانلود فایل های موسیقی با گذشته متفاوت شده است. در قدیم افراد فایل های صوتی را با فرمت هایی با کیفیت پایین تر دانلود کرده و آن ها را به فلش و سی دی منتقل میکردند. اما این روزها برنامه های کاربردی برای پخش موسیقی به صورت آنلاین ارائه می شوند که با استفاده از آن ها از کیفیت اصلی فایل های صوتی بهره مند می شوید. اپل موزیک یکی از این برنامه های کاربردی است. اما استفاده از این برنامه با خرید اشتراک از سایت های خرید اکانت پریمیوم امکان پذیر است. کاربران می توانند با استفاده از برخی راهکارها روش هایی برای دسترسی رایگان به اپل موزیک پیدا کنند.

 

روش های استفاده رایگان از اپل موزیک

این که چگونه اپل موزیک را رایگان فعال کنیم یکی از دغدغه های علاقه مندان موسیقی است! از آن جا که استفاده از این برنامه بر خلاف سایر پلتفرم ها با مشاهده تبلیغات به صورت رایگان انجام نمی شود، بسیاری از کاربران به دنبال این روش های رایگان هستند. در ادامه چندی از بهترین راهکارهای استفاده رایگان از پلتفرم اپل موزیک را بررسی می کنیم:

نسخه های آزمایشی برنامه اپل موزیک

نسخه های آزمایشی برنامه اپل موزیک به صورت یک ماهه در اختیار کاربران قرار می گیرند. این نسخه های آزمایشی رایگان هستند. در صورتی که می خواهید از یک پلتفرم حرفه ای پخش موسیقی استفاده کنید، با نصب این نسخه های آزمایشی رایگان در مدت یک ماهه اپل موزیک را ارزیابی کرده و به بررسی و سنجش قابلیت های این برنامه بپردازید. البته این دوره های آزمایشی پیش تر به صورت ۳ ماهه در اختیار کاربران قرار می گرفتند که بسیار طولانی تر بودند.

اما این روزها این بازه های زمانی کوتاه تر شده اند. برای استفاده از این قابلیت باید وارد سایت اصلی اپل موزیک شده و گزینه try free را انتخاب کنید. به این ترتیب تا یک ماه فرصت دارید که به بررسی ویژگی های آن بپردازید. در صورتی که در پایان این دوره از قابلیت های اپل موزیک لذت نبردید، گزینه لغو اشتراک را بزنید.

چگونه اپل موزیک را رایگان فعال کنیم

قابلیت استفاده رایگان از اپل موزیک برای کاربران ویژه

چگونه اپل موزیک را رایگان فعال کنیم؟ در صورتی که شما هم یکی از کاربران ویژه پلتفرم اپل موزیک باشید، تا ۶ ماه قادر به استفاده رایگان از برنامه خواهید بود. در صورتی که شما یکی از دستگاه های خاص با سیستم عامل آی او اس را خریداری کنید، دوره اشتراک رایگان شما از یک ماه به شش ماه تبدیل می شود. این بازه زمانی طولانی برای استفاده رایگان از برنامه، فرصت بسیار ایده آلی است.

دستگاه هایی مانند هوم پاد مینی، هدفون ها، ایر پاد مکس، هوم پاد، پاور بیت ها و… شامل این فرصت های ایده آل برای کاربران می شوند. برای استفاده از این قابلیت در این تجهیزات، می توانید تا ۹۰ روز پس از اتصال محصول به دستگاه های مورد نظر قابلیت استفاده رایگان ۶ ماهه را فعال کنید.

برای استفاده بهتر از قابلیت های اپل موزیک استفاده از ایر پادها و هوم پادها اغلب توصیه می شود. به این ترتیب با خرید این تجهیزات با یک تیر دو نشان می زنید؛ با این روش هم از این تجهیزات استفاده می کنید و هم از فرصت دسترسی ۶ ماه رایگان به برنامه اپل موزیک بهره مند خواهید شد.

استفاده از برنامه shazam برای دسترسی رایگان به اپل موزیک

چگونه اپل موزیک را رایگان فعال کنیم؟ شما می توانید با استفاده از برنامه های جانبی نیز از نسخه های رایگان اپل موزیک استفاده کنید. برنامه shazam، گاها پیشنهاداتی برای استفاده رایگان از اپل موزیک در دسترس کاربران خود قرار می دهد. طول دوره های استفاده رایگان برنامه اپل موزیک با استفاده از این روش کمی بیشتر است. shazam طول این دوره ها را در هر یک از پیشنهادات خود متفاوت تعیین می کند.

در گذشته پیشنهادات این برنامه اغلب ۵ ماهه بود. اما این روزها نسخه های رایگان اپل موزیک به صورت دو ماهه در این برنامه قرار می گیرند. برای استفاده از این قابلیت ها باید برنامه shazam را دانلود کرده و آن را بر روی سیستم عامل آی او اس خود اجرا کنید. سپس اپل موزیک را به صورت رایگان در دسترس داشته باشید.

دسترسی رایگان به اپل موزیک

خرید اشتراک اپل وان برای دسترسی رایگان به اپل موزیک

چگونه اپل موزیک را رایگان فعال کنیم؟ برای استفاده رایگان از اپل موزیک می توانید، از اشتراک های اپل وان استفاده کنید. با خرید این اشتراک ها هم قابلیت های برنامه اپل وان را به دست می آورید و هم قابلیت استفاده رایگان از اپل موزیک را برای یک بازه زمانی کوتاه مدت در دسترس خواهید داشت.

سرویس اشتراکی اپل وان در سال های گذشته به کاربران معرفی شده و قابلیت های بسیار زیادی برای کاربران سیستم عامل آی او اس به همراه می آورد. با استفاده از این پلتفرم با کمترین هزینه ها از خدمات اشتراک برنامه اپل موزیک پریمیوم نیز بهره مند می شوید.

استفاده از اپ best bye برای دسترسی رایگان به اپل موزیک

در زمینه دسترسی رایگان به اپل موزیک، اپلیکیشن های بسیار زیادی مورد توجه قرار می گیرند. از میان آن ها می توان به برنامه best bye اشاره کرد که قابلیت استفاده رایگان شش ماهه از اپل موزیک را در دسترس کاربران قرار می دهد. این شرکت با هدف ارائه لوازم و تجهیزات الکترونیکی در آمریکا راه اندازی شده و امتیازات گسترده ای را در دسترس کاربران قرار می دهد. از میان این امتیازات می توان به قابلیت دسترسی رایگان به اپل موزیک اشاره کرد.

جمع بندی

در این مطلب در رابطه با این که چگونه اپل موزیک را رایگان فعال کنیم اطلاعاتی را بررسی کردیم. در صورتی که شما هم مجذوب امکانات فوق العاده این برنامه کاربردی شده اید، استفاده از روش های فوق برای تست و ارزیابی بیشتر آن پیشنهاد می شود. در صورتی که به دنبال کاهش هزینه های خود می گردید، از اکانت های رایگان این برنامه با به کار بردن قابلیت های نام برده شده استفاده کنید.

امتیاز شما برای این مقاله
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.