همونطور که خودتون می دونید ، اگر کاربران آدرس یک صفحه از سایت رو که در سایت وجود نداره یا این که صفحه حذف شده  باشه رو در آدرس بار وارد کنند ، اگر برای سایت ما خطا 404 تعریف شده باشد ، کاربر به یک صفحه هدایت میشه که داخلش توضیح داده همچین صفحه ای وجود نداره یا ممکن هستش که این صفحه از قالب خوده سایت ما استفاده کنه مثل اغلب سایت هایی که با وردپرس کار می کنند.امروز برای شما یک قالب اختصاصی صفحه خطا 404 برای دانلود به همراه یک سری توضیحات قراردادیم.

خطا 404 (error 404) چیست ؟

به دلیل وجود نداشتن آدرس صفحه درخواست شده توسط کاربر ، خطای 404 نشان داده می شود.

چگونه صفحه خطا 404 رو اختصاصی کنیم ؟

شاید ممکن باشد توسط کدهای htaccess خطا 404 رو تعریف کنید و آدرس فایل 404 رو بدید و یا  فایل 404 که به صورت پیش فرض ممکن است در هاست های مختلف وجود داشته باشد و شما فقط باید ویرایش کنید.

تغییر صفحه خطا 404 وردپرس

برای اختصاصی کردن صفحه خطا 404 در وردپرس به پوشه قالب خود رفته و کدهایی که در زیر قرار میدیم رو بجای تمام کدهای فایل 404.php  قرار بدید.

قالب اختصاصی صفحه خطا 404

کدهای html زیر رو طبق توضیحات بالا در فایل مورد نظر قرار بدید.همچنین در انتها کدها رو داخل فایل زیپ برای دانلود هم قرار دادیم.

<html>
<head>
<meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=utf-8">
<title>صفحه مورد نظر پیدا نشد !</title>
<style>
a{color:#FFF;text-decoration:none;}a:hover, a:active{color:#A4A4A4;}
</style>
</head>
<body>
<div align="center">
<div style="border: 1px solid #DFDFDF;text-align:center;width:670px;margin-top:10%;padding:5px;font-family:Tahoma;font-size:10pt" dir="rtl">
<div style="background:url(404.png);width:670px;height:452px;">
<div style="font-weight:bold;padding-top:320px;color:white"><a href="https://doctorwp.com">برگشت به سایت</a></div>
</div>
</div>
</div>
</body>
</html>

فقط چند نکته رو دقت کنید.داخل کدها عکس پیش زمینه داخل قالب روی هاست سایت ما آپلود شده که اگر دوست داشتید منتقل کنید هاست خودتون و آدرس عکس رو ویرایش کنید.همچنین آدرس لینک سایت هم ویرایش کنید و لینک صفحه اول سایت خودتون رو قرار بدید.

دانلود قالب صفحه خطا 404

پیش نمایش قالب

دانلود قالب

امتیاز شما از 1 تا 5