همونطور که خودتون می دونید ، اگر کاربران آدرس یک صفحه از سایت رو که در سایت وجود نداره یا این که صفحه حذف شده  باشه رو در آدرس بار وارد کنند ، اگر برای سایت ما خطا ۴۰۴ تعریف شده باشد ، کاربر به یک صفحه هدایت میشه که داخلش توضیح داده همچین صفحه ای وجود نداره یا ممکن هستش که این صفحه از قالب خوده سایت ما استفاده کنه مثل اغلب سایت هایی که با وردپرس کار می کنند.امروز برای شما یک قالب اختصاصی صفحه خطا ۴۰۴ برای دانلود به همراه یک سری توضیحات قراردادیم.

خطا ۴۰۴ (error 404) چیست ؟

به دلیل وجود نداشتن آدرس صفحه درخواست شده توسط کاربر ، خطای ۴۰۴ نشان داده می شود.

چگونه صفحه خطا ۴۰۴ رو اختصاصی کنیم ؟

شاید ممکن باشد توسط کدهای htaccess خطا ۴۰۴ رو تعریف کنید و آدرس فایل ۴۰۴ رو بدید و یا  فایل ۴۰۴ که به صورت پیش فرض ممکن است در هاست های مختلف وجود داشته باشد و شما فقط باید ویرایش کنید.

تغییر صفحه خطا ۴۰۴ وردپرس

برای اختصاصی کردن صفحه خطا ۴۰۴ در وردپرس به پوشه قالب خود رفته و کدهایی که در زیر قرار میدیم رو بجای تمام کدهای فایل ۴۰۴٫php  قرار بدید.

قالب اختصاصی صفحه خطا ۴۰۴

کدهای html زیر رو طبق توضیحات بالا در فایل مورد نظر قرار بدید.همچنین در انتها کدها رو داخل فایل زیپ برای دانلود هم قرار دادیم.

<html>
<head>
<meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=utf-8">
<title>صفحه مورد نظر پیدا نشد !</title>
<style>
a{color:#FFF;text-decoration:none;}a:hover, a:active{color:#A4A4A4;}
</style>
</head>
<body>
<div align="center">
<div style="border: 1px solid #DFDFDF;text-align:center;width:670px;margin-top:10%;padding:5px;font-family:Tahoma;font-size:10pt" dir="rtl">
<div style="background:url(404.png);width:670px;height:452px;">
<div style="font-weight:bold;padding-top:320px;color:white"><a href="https://doctorwp.com">برگشت به سایت</a></div>
</div>
</div>
</div>
</body>
</html>

فقط چند نکته رو دقت کنید.داخل کدها عکس پیش زمینه داخل قالب روی هاست سایت ما آپلود شده که اگر دوست داشتید منتقل کنید هاست خودتون و آدرس عکس رو ویرایش کنید.همچنین آدرس لینک سایت هم ویرایش کنید و لینک صفحه اول سایت خودتون رو قرار بدید.

دانلود قالب صفحه خطا ۴۰۴

پیش نمایش قالب

دانلود قالب

امتیاز شما از 1 تا 5