امکان سفر به صورت تمام اقساط فراهم شد!

امکان سفر به صورت تمام اقساط فراهم شد!

سفر و گردشگری مقوله ای پرطرفدار در دنیای امروزی به شمار می رود. در دهه های اخیر گسترش مشاغل در شهرهای مختلف و همچنین فراگیری نقش سفر در سلامت جسمی و روانی افراد نه تنها باعث گسترش وسایل نقلیه حمل و نقل عمومی از جمله هواپیما، اتوبوس و قطار شد بلکه سفر به عنوان جزو لاینفک زندگی خانواده ها شد. اما متاسفانه افزایش قیمت بلیط هواپیما و هتل ها به دلیل نوسانات ارزی، سفر و گردشگری را تحت الشعاع قرار داد. این نوسان قیمت در ماه های پرسفر به اوج خود رسیده و باعث کاهش میزان سفرهای تفریحی نیز در سالهای اخیر شده است. از این رو رویکرد سفرها اقساطی به منظور تسهیل در سفر با همکاری دو مجموعه سفرمی و ایران رنتر آغاز شد و بعد از گذراندن دوره تست و استقبال عمومی مردم به مرحله اجرایی سازی در اشل میلیونی رسیده است. از آنجایی که هزینه های سفر یکی از اولین مواردی است که توجه افراد را به خود جلب می کند، رفع موانع مالی سفر در اولویت کاری مجموعه سفرمی قرار گرفت تا رونق سفرهای داخلی و خارجی به صنعت گردشگری ایران بازگردد.

اگر از جمله افراد کثیر السفر هستید و یا  نگران هزینه های ناشی از خرید بلیط هواپیما و رزرو هتل هستید تا انتهای این مطلب همراه ما باشید.

خرید بلیط هواپیما و رزرو هتل به صورت اقساط

خرید بلیط هواپیما و رزرو هتل به صورت اقساط

با توجه به شرایط کنونی جامعه و بالا بودن هزینه های سفر به منظور تسهیل، سایت ایران رنتر با همکاری سفرمی اقدام به فروش بلیط هواپیما و رزرو هتل به صورت صد در صد اقساط کرده است. در این طرح مسافران می توانند بدون پیش پرداخت و در اقساط  ۱۲ ماهه هزینه سفر خود را پرداخت کنند. سفرمی سامانه رزرواسیون آنلاین بلیط هواپیما، بلیط قطار و رزرو هتل است  که با فراهم آوردن بیش از ۶۰۰ هتل داخلی و ۵۰۰ هزار هتل خارجی و همچنین قرارداد با تمامی ایرلاین های داخلی و خارجی فعال در کشور عنوان جامع ترین سایت و اپلیکیشن سفر در داخل کشور را از آن خود کرده است. برای خرید بلیط هواپیما و رزرو هتل به صورت اقساطی از سفرمی باید در داخل سایت پرواز، هتل، قطار و یا تور مورد نظر خود را انتخاب کنید. سپس به سایت ایران رنتر رفته و فرم درخواست خود را تکمیل نمایید. بعد از درخواست مخاطب از طرف سایت ایران رنتر کد تخفیفی معادل تمام هزینه به مسافر داده می شود و مسافر می تواند در هنگام خرید کد تخفیف را وارد نماید. لازم به ذکر است که برای فعال شدن کد تخفیف نیاز به ثبت نام در سایت سفرمی می باشد.

اقامت در بهترین هتل ها

مزایای دیگر خرید از سفرمی:

  • پشتیبانی ۲۴ ساعته در ۷ روز هفته از خرید مسافر تا انتهای سفر
  • تنوع در انتخاب پرواز و رزرو هتل
  • کنسلی و استرداد آنلاین بلیط
  • صدور آنی بلیط و وچر
  • مناسب ترین قیمت بلیط هواپیما و هتل
  • امکان کنسلی پروازهای چارتری

 

برای کسب اطلاعات بیشتر به آدرس www.safarme.com مراجعه کنید و یا با شماره ۴۲۱۰۳ تماس حاصل فرمایید.

3.4/5 - (5 امتیاز)
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.