با یکی دیگر از مطالب سایت با موضوع معرفی وب سایت در خدمت شما هستیم ، وب سایتی که خدمت شما معرفی می کنم (www.berta.ir) کاری از گروه ترجمه برتا هستش که امکان سفارش آنلاین ترجمه و انجام تمام کارهای ترجمه رو برای شما به صورت آنلاین فراهم می کنه.در زیر به شرح این وب سایت می پردازیم.
سفارش آنلاین ترجمه گروه برتا

سفارش آنلاین ترجمه

سیستم به طوری طراحی شده است که کاربر خیلی راحت و بدون هیچ درده سر که  شامل پنج مرحله زیر می باشد کار قیمت گیری رایگان ، ثبت سفارش ، پرداخت و دریافت فایل را انجام می دهد.

مراحل انجام کار ترجمه

ایتدا کاربر به منظور قیمت گیری رایگان و زمان تحویل از طریق صفحه ثبت سفارش فایل خود را ارسال می کند سپس فاکتوری برای او ایمیل می شود که شامل قیمت و زمان تحویل پروژه هستش و پس از تایید فاکتور و پیش پرداخت توسط کاربر ، کار ترجمه شروع می شود و در زمان مقرر پس از تسویه حساب کاربر فایل را دریافت می کند.تمامی ترجمه ها هم شامل 72 ساعت گارانتی ویرایش می باشند.

پیشنهاد بعدی  قالب فارسی beetube وردپرس

تعرفه قیمت ترجمه ها و زمان تحویل

داخل سایت در بخش تعرفه ها می تونید ، لیست قیمت ها و زمان تحویل ترجمه رو بر اساس تعداد صفحات و نوع پنل ترجمه می تونید ببینید.قیمت های گروه ترجمه برتا نسبت به سایرین بسیار مناسب تر هستند و دارای کیفیت بسیار خوب ترجمه هم می باشند.

همچنین وب سایت گروه ترجمه برتا (www.berta.ir)  دارای سامانه پیامکی رایگان برای اطلاع رسانی از اخبار جدید سایت و همچنین اطلاع رسانی در زمان صدور فاکتور و … می باشد .

امیدوارم که از این مطلب معرفی وب سایت ، استفاده کرده باشید و اگر کار ترجمه ای دارید بتونید به راحتی انجام بدید.

امتیاز شما از 1 تا 5
1 ستاره میدم به نوشته2 ستاره میدم به نوشته3 ستاره میدم به نوشته4 ستاره میدم به نوشته5 ستاره میدم به نوشته
Loading...