ساختار دربهای ضد سرقت

درب‌های ضد سرقت فانوس بر اساس نوع روکش چوب (راش یا گردو)، میزان برجستگی درب و یرآق‌آلات مورد استفاده تقسیم‌بندی می‌شوند و شاستی‌کشی فلزی داخلی درب‌های ضد سرقت در تمامی مدل‌ها به‌صورت یکسان می‌باشد.

به طور مثال برخی از مدل‌ها که دارای طرح‌های بدون برجستگی (CNC) می‌باشند از درب‌های ضد سرقت برجسته قیمت تمام‌شده کمتری دارند. درب‌های ضد سرقت که با روکش گردو ساخته شده‌اند از درب‌های ضد سرقت روکش راش گران‌تر می‌باشند. برخی از درب‌ها دارای یرآق‌آلاتی از جنس برنج یا استیل می‌باشند که این موارد می‌تواند بر قیمت درب ضد سرقت تاثیرگذار باشد.

افزایش امنیت درب ضد سرقت 

درب‌های ضد سرقت معمولا به صورت اکونومی در بازار موجود می‌باشد که قیمت درب ضد سرقت برای تمام مشتریان مقرون‌به‌صرفه باشد. اما روش‌هایی نیز وجود دارد که می‌توان امنیت درب ضد سرقت را افزایش داد. استفاده از قفل‌های مولتی سیستم چهارده زبانه و یا قفل چنگکی جز آپشن‌هایی می‌باشند که مشتریان می‌توانند در زمان سفارشی برای بهبود امنیت درب ضد سرقت از آنها استفاده کنند. روش دیگر استفاده از ورق‌های دوبل فلزی در داخل درب می‌باشد که در این حالت ضخامت ورق فلزی داخل درب به دو میلی‌متر افزایش پیدا می‌کند. درب‌های ضد سرقت رویه ترک فانوس دارای چهار عدد پین پشت لولا گاوصندوقی، شب‌بند، روزبند و لاستیک درزگیر می‌باشند که این موارد نیز باعث بهبود مقاومت درب ضد سرقت می‌باشد.

درب ضد سرقت

تعویض درب قدیمی با درب ضد سرقت

رویه‌های ۱۰ میل وارداتی و ساخت شبکه کشی فلزی در داخل ایران این امکان را برای ما فراهم کرده که مشتریانی که تمایل به تعویض درب قدیمی با درب ضد سرقت دارند، بتوانند از محصولات شرکت فانوس بدون هر گونه تخریبی استفاده کنند. در این روش چهارچوب درب ضد سرقت روی چهارچوب فلزی قدیمی جوشکاری می‌شود و با استفاده از روکوب‌های چوبی‌نما و پشت درب، چهارچوب فلزی قدیمی کاملا در زیر کار مخفی می‌شود. این روش بیشتر برای خانه‌هایی استفاده می‌شود که عرض درب بیشتر از ۹۵ سانتی‌متر داشته باشند که پس از نصب درب ضد سرقت بازشو مفید استاندارد باشد. ساخت سفارشی درب‌های ضد سرقت رویه ترک فانوس در این حالت بین ۱۰ تا ۱۵ روز زمان نیاز دارد.  استفاده از نصاب‌های حرفه‌ای درب ضد سرقت برای تعویض درب قدیمی با درب ضد سرقت ترک لازم و ضروری است.

زمان تحویل درب ضد سرقت

شرکت فانوس درب درب‌های ضد سرقتی با دو ابعاد ۱۰۹*۲۱۱ سانتی‌متر و ابعاد ۱۱۵*۲۱۶ سانتی‌متر در مدل‌ها و طرح‌های مختلف به‌صورت آماده در انبار موجود دارد و تحویل این درب‌ها ۴۸ ساعته می‌باشد  ساخت سفارشی درب ضد سرقت با ابعاد و رنگ خاص بین ۷ تا ۱۵ روز زمان نیاز دارد، نصب درب ضد سرقت کمتر از دو ساعت انجام می‌شود. مفتخریم بیان کنیم بکارگیری نصاب‌های حرفه‌ای و متعهد، یکی از عوامل رضایت‌مندی مشتریان شرکت فانوس درب در سالیان گذشته بوده است. بسته‌بندی درب‌های ضد سرقت نیز به صورت ترکیبی کارتون و نایلون می‌باشد که درب ضد سرقت از هر گونه آسیب در هنگام بارگیری و انتقال به پروژه در امان باشد.

گارانتی درب ضد سرقت فانوس

مهمترین گارانتی درب‌های ضد سرقت فانوس و همچنین درب داخلی مربوط به یرآق درب ضد سرقت می‌باشد که قفل‌های ترکیه‌ای کاله دارای گارانتی ۵ ساله از زمان نصب می‌باشند. درب‌های ضد سرقت فانوس دارای یک سال گارانتی افت لولا، رگلاژ، هرگونه تابیدگی و تغییر رنگ روکش می‌باشند. البته باید بیان شود خدمات پس از فروش همیشه در اولویت کارهای شرکت فانوس درب در راستای رضایت‌مندی مشتری بوده است

درب ضد سرقت

انواع در ضد سرقت

  • درب ضد سرقت لابی: یکی از پرکاربرد ترین درب های لابی از نوع درب ضد سرقت لابی می باشد که قابل تولید در انواع تک لنگه، یک و نیم لنگه و دو لنگه یا سه لنگه قابل تولید می باشد همچنین برای ارتفاع های بالاتر از ۲۲۰ امکان تولید به صورت کتیبه درا نیز امکان پذیر است، همچنین بر روی دربهای ضد سرقت لابی می توان از مقابل برقی با امکان اتصال به دربازکن نیز استفاده نمود.
  • درب ضد سرقت روکش راش: درب های ضد سرقت روکش راش یکی از پرکاربرد ترین درب های ضد سرقت با روکش طبیعی می باشد. این نوع از دربهای در عین سادگی و طرحهای برجسته و متفاوت، قابلیت رنگ آمیزی با رنگ پلی اورتان، پلی استر و رنگ اتومبیل را نیز دارند.
  • درب ضد سرقت ترک: درب ضد سرقت ترک در بازار ایران دارای قیمت های بسیار بالا می باشد و از قیمت ۱۸۰۰۰ لیر شروع می شود که با توجه به هزینه گمرک و حمل و نقل این نوع از دربها، از نظر اقتصادی مقرون به صرفه نمی باشد و می توان با همان کیفیت دربهای ضد سرقت ترک از دربهای ضد سرقت ایرانی با کیفیت همراه با یراق آلات کاله ترک استفاده نمود.
  • درب ضد سرقت ترموود : این نوع از دربها دارای استراکچر مانند دربهای دیگر ضد سرقت ددارند به این تفاوت که برای نمای بیرون این دربها از چوب های ترموود فنلاندی استفاده می شود که صورت کلیکی UTS یا UTV داخل یکدیگر چفت می شود. از ویژگی های مهم درب های ترموود می توان به خاصیت ضد آب بودن آن اشاره نمود که در صورت که با رنگ ها مخصوص ترموود رنگ آمیزی شود بسیار مقاوم می باشد.
  • درب ضد سرقت ایرانی : این نوع از دربها پرکاربرد ترین دربهای ضد سرقت می باشند . قیمت این دربها مناسب هستند و با توجه به اینکه از یراق آلات ایرانی در تولید دربهای ضد سرقت ایرانی استفاده می شود . دارای قیمت بهتری می باشد . البته دربهای تولید شده در درب فانوس، دارای یراق آلات ترک می باشند و از نظر متریالی یک سرو گردن از دربهای ترک بالاتر هستند.
  • درب ضد سرقت لوکس : دربهای ضد سرقت لوکس غالبا به دربهای ضد سرقت برجسته و یا روکش های خاص اطلاق می شوند، این دربهای اغلب دارای برجستگی های منبت کاری شده و خاص می باشد که با استفاده از روکش گردو، بلود و یا راش پرداخت شده و در نهایت با رنگ پلی اورتان نهایی می شوند.
امتیاز شما برای این مقاله
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.