آموزش لینک دار کردن کلمات در وردپرس

اهمیت سئو و بهینه سازی یک سایت بسیار زیاد است و این مورد برای وبمستران و مدیران سایت ها سبب انجام برخی از کارهایی که به سایت آنها و افزایش رتبه در موتور های جستجوی کمک می کند ، می شود ! یکی از مواردی که در سئو و بهینه سازی مهم است ، موضوع لینک بیلدینگ و لینک های صورت گرفته در سایت می باشد که یکی از آنها ، لینک دهی به کلمات کلیدی سایت می باشد که به هر کلمه می توان به آدرس اصلی سایت یا یکی از صفحات لینک داد ! البته لینک دهی به تمامی کلمات نیز کمی زمان بر می باشد و کاربران در هنگام ارسال مطالب ممکن است با مشکلاتی روبرو شوند و زمان کافی برای انجام آن را نداشته باشند یا فراموشی لینک دادن به کلمات نیز ممکن است وجود داشته باشد ؛ در این مطلب قصد داریم به شما آموزش دهیم که چگونه می توان به برخی از کلمات در سایت و البته بدون پلاگین لینک داد . در ادامه با ما و آموزش لینک دار کردن کلمات در وردپرس همراه باشید .

آموزش لینک دار کردن کلمات در وردپرس

در این بخش قصد معرفی تکه کدی برای وردپرس را داریم که توسط آن قادر به لینک دادن به برخی از کلمات در وردپرس خواهید بود و دیگر نیازی به لینک دادن تکی به همه ی کلمات نخواهید داشت و کافی است یکبار برای همیشه ، به کلمات مورد نظر خود در قالب لینک بدهید ؛ برای اینکار کافی است تکه کد زیر را در بخش توابع قالب وردپرس یا همان فایل Function.php قرار دهید :

<?php
function link_words($content){
$words = array(
    'wordpress',
    'ads'
);
$links = array(
    '<a href="http://Doctorwp.com">wordpress</a>',
    '<a href="http://Doctorwp.com/ads">ads</a>'
);
$content = str_replace($words , $links ,$content);
return $content;
}
add_filter('the_content', 'link_words');
add_filter('the_excerpt', 'link_words');
?>

توسط تکه کد بالا می توانید به هر کلمه ی دلخواه خود لینک دهید ؛ البته در کد بالا ما به دو کلمه ی wordpress و Doctorwp لینک دادیم که شما می توانید آنها را تغییر دهید ؛ همچنین برای افزودن کلمات کافی است بعد از عبارت ‘Doctorwp’ و در خط بعدی کلمه ی دلخواه خود را وارد کنید و در بخش لینک ها باید لینک را به صورت زیر وارد کنید :

'<a href="http://doctorwp.com">قالب وردپرس</a>'
امتیاز شما برای این مقاله
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.