آشنایی با بازی پابجی موبایل

آشنایی با بازی پابجی موبایل

پابجی از جمله بهترین بازی های آنلاین موبایل است که طرفداران زیادی در سرتاسر دنیا دارد. همچنین اگر بخواهیم به دسته بندی هیجان انگیزترین بازی ها در سبک بقا اشاره کنیم قطعا پابجی یکی از آن ها محسوب می شود. بازی پابجی اولین بار توسط tencent  تولید شد. این بازی مخصوصا برای علاقمندان به بتل رویال بسیار مناسب می باشد. نحوه بازی به این صورت است که شما با نود و نه نفر دیگر وارد یک جزیره می شوید و در طول بازی با فراهم کردن اسلحه و تجهیزات مختلف باید سعی کنید تا زنده بمانید. آخرین نفری که زنده بماند برنده مسابقه خواهد بود. گرافیک بسیار بالای بازی همراه با هیجان نبردها باعث می شود تا بازیکنان ساعت های زیادی درگیر این بازی باشند. از ویژگی های خوب دیگر این بازی این است که کاراکتر، ساختمان، ماشین، لباس و … کاملا شبیه به واقعیت طراحی شده است.

نکات ویژه برای برنده شدن در بازی پابجی

استراتژی داشتن همیشه از اصول اولیه برای رسیدن به یک هدف مهم است. مخصوصا در بازی های بقا. این که چه نوع اسلحه و ماشینی را انتخاب کنید کاملا بستگی به سبک بازی شما دارد. افرادی که علاقه به نبردهای تن به تن دارند استفاده از شاتگان و smg برای آن ها بسیار مناسب خواهد بود. اما کسانی که علاقه به درگیری ندارند بهتر است تا از اسلحه های اتوماتیک استفاده کنند. همین طور اطلاع از اسلحه های مختلف به شما کمک می کند تا بتوانید به خوبی از آن ها استفاده کنید.

برای کسب اطلاع درباره خرید و فروش اکانت پابجی موبایل با گلف سل هم اکنون اقدام نمایید.

منطقه safe zone در پابجی

همیشه مناطقی در نقشه وجود دارد که افراد اگر خارج از آن ناحیه باشند مقدار خونشان کاهش می یابد و همچنین تاثیر شلیک بیش تر خواهد بود. منطقه safe ناحیه ایست که به مرور زمان کوچکتر می گردد تا باعث گردد بازیکنان بیش تری مجبور به نبرد با یکدیگر گردند و در نتیجه هیجان افزایش می یابد. کسانی که تمایل به فرود آمدن در بخش های دور نقشه را دارند بهتر است توجه داشته باشند که وجود ماشین و موتور ضروری خواهد بود.

مودهای مختلف پابجی موبایل

در ابتدا تنها مود قابل دسترس بتل رویال بود اما با گذشت زمان مدهای جدید دیگری نیز به پابجی افزوده شدند.

مود زامبی

مود زامبی نیز شباهت نزدیکی به مود بتل رویال دارد. ولی در این مود زامبی ها در شب حمله می کنند و شما مجبور می شوید تا از خودتان محافظت کنید.

مود arcade

در این مود تعداد افراد موجود در نقشه از صد نفر کمتر است و همین طور گاهی اوقات اگر بازیکنان بمیرند امکان زنده شدن دوباره آن ها وجود دارد.

مود war

اگر بتل رویال همراه با deathmatch در کنار هم قرار بگیرند این مود ساخته می شود. در این مود باید چهار تیم در زمان سی دقیقه با یکدیگر به رقابت بپردازند و هر کدام موفق شود امتیاز بالایی جمع کند برنده بازی خواهد بود. این مود نیز همانند مود arcade اگر بازیکن بمیرد می تواند دوباره به بازی بازگردد.

مود team deathmatch

در این حالت ۲ تیم که متشکل از پنج نفر هستند باید به رقابت با یکدیگر بپردازند و در این رقابت نیز هر کدام که امتیاز بیش تری کسب کنند برنده خواهند بود. همچنین وجود حالت Respawn نیز باعث می گردد تا بعد از مردن بازیکن دوباره به بازی بازگردد.

خصوصیات ویژه بازی پابجی موبایل

بالا بودن میزان گرافیک

صدا گذاری به صورت مناسبی بالا رفته و افکت های صوتی نیز بسیار به واقعیت نزدیک هستند

آپدیت در این بازی به صورت مرتب رخ می دهد

تجهیزات و اسلحه ها بسیار متنوع هستند و طراحی به صورت کاملا دقیق صورت گرفته است

وجود مود های متنوع

بازی آنلاین با سایر بازیکنان

از جمله دیگر ویژگی های این بازی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

نسخه اصلی بازی پابجی

همان طور که قبلا هم گفتیم بازیکنان باید به رقابت در یک نقشه به ابعاد هشت در هشت بپردازند. همچنین استفاده از اسلحه و سایر وسایل نیز باید با دقت کامل صورت گیرد.

صوت بالای پابجی

به دلیل این که کیفیت بازی پابجی بسیار بالاست بازیکنان همواره تصور می کنند که در یک نبرد واقعی قرار گرفته اند.

سلاح های واقعی

تمام اسلحه های موجود در این بازی در حالت واقعی طراحی شده اند و به شما این امکان را می دهند تا بتوانید نبردی واقعی را تجربه کنید.

استفاده از وسایل نقلیه مختلف

در طول بازی شما می توانید از وسایل مختلفی همانند کامیون، قایق، ماشین و موتور استفاده نمایید.

همکاری با سایر بازیکنان

در بازی پابجی این امکان وجود دارد تا شما با هم تیمی های خود به چت صوتی بپردازید تا بتوانید نقشه های حمله خود را بهتر برنامه ریزی کنید.

Royale pass در بازی پابجی موبایل

فصل های مختلف بازی پابجی ماموریت های متفاوتی را ارائه می دهند که هر ماموریت امتیاز خاص خود را دارد. برای مثال اگر موفق شوید چندین نفر را هد شات کنید و یا در منطقه ای خاص فرود بیایید هر کدام از این ها دارای امتیاز ویژه خود است. امتیازها باعث می شوند تا شما بتوانید آیتم های ویژه ای را دریافت کنید پس هرچه میزان امتیاز شما بالاتر باشد شما قادر به دریافت آیتم های بهتری خواهید بود.

امتیاز شما برای این مقاله
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.