نمایش فیلم های یوتیوب در وردپرس با افزونه Youtube Channel Gallery

استفاده از شبکه های اجتماعی مختلف در بهبود فرآیند سایت نتیجه ی بسیار مفید و موثری دارند و نقش مهمی را از نظر موتور های جستجو ایفا می نمایند؛ از طرفی استفاده از شبکه های اجتماعی می تواند به کاربران دنبال کننده ی اکانت شما در شبکه های اجتماعی از آخرین مطالب ارسالی شما در آنها اطلاع دهد. در برخی از سایت ها نیز محتوای دیگری جدا از سایت، در صفحه شبکه های اجتماعی شما ارسال می شوند که ممکن است بخواهید آنها را نیز به کاربران از طریق سایت اطلاع رسانی کنید تا کاربران بتوانند به راحتی بتوانند از آنها اطلاع یابند و شما را در آنها دنبال کنند. یکی از شبکه های بسیار مفید در زمینه ی تولید محتوای فیلم برای آموزش بسیاری از مطالب می باشد که توسط آن می توانید نظر بسیاری از کاربران را به سمت فعالیت های خود جلب نمایید. در این مطلب قصد معرفی افزونه وردپرس را داریم که توسط آن قادر به نمایش آخرین ارسالی ها در شبکه اجتماعی یوتیوب در سایت وردپرسی خود خواهید بود. در ادامه با ما و آموزش نمایش فیلم های یوتیوب در وردپرس با افزونه Youtube Channel Gallery همراه باشید.

نمایش فیلم های یوتیوب در وردپرس با افزونه Youtube Channel Gallery

نمایش فیلم های یوتیوب در وردپرس با افزونه Youtube Channel Gallery

افزونه Youtube Channel Gallery یک افزونه حرفه ای و کاربردی برای وردپرس می باشد که توسط آن قادر به نمایش آخرین ارسالی های یوتیوب در سایت وردپرسی خود خواهید بود و توسط آن می توانید محتوای موجود در یوتیوب را به کاربران سایت وردپرسی خود نمایش دهید. برای استفاده از این افزونه ابتدا اقدام به نصب و فعال سازی آن از طریق مخزن وردپرس و یا بخش افزودن افزونه در پیشخوان وردپرس نمایید. پس از فعال سازی آن، در بخش نمایش > ابزارک ها می توانید آخرین ارسالی های یوتیوب را در ابزارک های سایت خود نمایش دهید:

نمایش فیلم های یوتیوب در وردپرس با افزونه Youtube Channel Gallery

در بخش اول باید API را از بخش تنظیمات اکانت یوتیوب خود دریافت کنید و نحوه نمایش آن را از بخش Video feed type تعیین نمایید. در بخش بعدی باید تعیین کنید که اکانت مربوطه شخصی یا مربوط به یک کانال است که باید ID یا نام کاربری آن را نیز وارد کنید. از بخش بعدی می توانید آن را بر اساس تاریخ، امتیاز و… نمایش دهید و از بخش Cache time مدت زمان آپدیت آن را مشخص کنید.

 

نتیجه گیری : استفاده از شبکه های اجتماعی نظیر یوتیوب بسیار مفید است که در این مطلب اقدام به آموزش نمایش فیلم های یوتیوب در وردپرس با افزونه Youtube Channel Gallery نمودیم.

5/5 - (1 امتیاز)
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.