دسترسی سریع به مطالب در پیشخوان با WP Jump Menu

با سلام خدمت دوستن عزیز وردپرسی!

همانطور که می دنید در حالت عادی برای اینکه بخواهید در پیشخوان وردپرس به مطالب خود دسترسی داشته باشید کافی است تا به بخش نوشته‌ها در وردپرس مراجعه نموده و مطلب مورد نظر برای ویرایش یا هر عملیات دیگری را انتخاب کنید. اما ممکن است گاهی مطالب شما زیاد باشد و بخواهید بدون رفتن به بخش نوشته‌ها و جستجوی آن سریعا به نوشته مورد نظر دسترسی داشته باشید، برای این منظور کافی است تا افزونه ای که قصد معرفی آن را دارم نصب و فعال کنید.

افزونه WP Jump Menu

جستجوی سریع مطالب و برگه ها در وردپرس
جستجوی سریع مطالب و برگه ها در وردپرس

افزونه ای که قصد معرفی آن را دارم با نام WP Jump Menu در مخزن وردپرس به ثبت رسیده است و تاکنون بیش از 4.000 نصب فعال و کسب امتیاز 5 ستاره ای را ازآن خود نموده است.

پس از نصب و فعال سازی افزونه منویی در بخش تنظیمات پیشخوان سایت وردپرسی شما با نام WP Jump Menu افزوده خواهد شد روی آن کلیک کنید تا به صفحه تنظیمات افزونه هدایت شوید.

jumpmenusettings
دسترسی سریع به مطالب

سپس در این بخش می‌توانید انواع پست تایپ ها، نوشته، برگه و حتی رسانه ها را انتخاب کنید تا با استفاده از این افزونه بوانید به آن دسترسی داشته باشید. با اسکرول کردن به سمت پایین این صفحه نیز می توانید سایر تنظیمات را مشابه تصویر زیر شخصی سازی کنید.

jumpmenustyle
دسترسی سریع به مطالب

حال مطابق توضیحات ارائه شده تنظیمات افزونه را انجام دهید.

position of WP Jump Menu bar: در این بخش می‌توانید مکان مورد نظر برای نمایش فیلد جستجو را وارد کنید.

show ID: با فعال کردن تیک این گزینه آی‌دی نوشته ها نمایش داده خواهد شد.

shoe post type: با فعال کردن این گزینه نیز نوع پست تایپ نمایش داده خواهد شد که میتوانید بدانید نوشته، برگه، رسانه و… میباشد.

add new link: با فعال کردن این گزینه نیز لینکی برای افزودن برگه، نوشته و… نمایش داده خواهد شد که میتوانید از این بخش سریعا محتوای مورد نظرتان را ایجاد کنید.

status color: در این بخش نیز ی‌توانید رنگ مورد نظر برای محتواهای منتشر شده، پیش نویس، برای بازبینی و … را تعیین کنید تا نمایش داده شود.

سایر تنظیمات را نیز به حالت پیشفرض باقی بگذارید تا به امکانات کاملتری دسترسی داشته باشید.

پس از اینکه تنظیمات را ذخیره کردید، محیطی مشابه تصویر زیر برای شما در پیشخوان افزوده خواهد شد که به راحتی می توانید به مطالب، برگه ها و.. خود سریعا دسترسی داشته باشید.

jumpmenupreview
جستجوی سریع مطالب و برگه ها در وردپرس

منبع: wpbeginner

لینک های ضمیمه دانلود افزونه
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.