با سلام خدمت دوستان عزیز وردپرسی!

یکی از قابلیتهایی که در صفحات مجازی و حتی برنامه های پیام رسان وجود دارن امکان استفاده از emoji یا همان شکلک ها می‌باشد، امروزه استفاده از شکلک‌ها بین کاربران مرسوم شده و از محبوبیت بالایی برخوردار است، با استفاده از شکلک ها میتوان احساسات را به نمایش گذاشت و ارتباط گرم و صمیمی‌تری با کاربران به وجود آورد.

نمایش شکلک در وردپرس

نمایش شکلک در وردپرس

نمایش شکلک در وردپرس

افزونه ای که قصد معرفی آن را دارم با نام WP Emoji One در مخزن وردپرس به ثبت رسیده است و تاکنون توانسته است تا بیش از 4.000 نصب فعال و کسب امتیاز 4 را ازآن خود نماید.

پس از نصب و فعال سازی این افزونه منویی در بخش تنظیمات پیشخوان سایت وردپرسی شما با نام WP Emoji One افزوده خواهد شد، روی آن کلیک کنید تا مشابه تصویر زیر به صفحه تنظیمات افزونه هدایت شوید.

تنظیمات افزونه شکلک وردپرس WP Emoji One

تنظیمات افزونه شکلک وردپرس WP Emoji One

همانطور که می‌بینید در بخش place the buttons in می‌توانید مکان مورد نظر برای درج دکمه شکلک را در ویرایشگر خود تعیین کنید، که به صورت پیشفرض در اولین ردیف از ویرایشگر قرار دارد.

حال برای افزودن شکلک در مطالب خود یک نوشته جدید ایجاد کرده و یا اینکه یکی از مطلب موجود را ویرایش کنید، مطابق تصویر زیر خواهید دید که دکمه ای برای درج اموجی در ویرایشگر وردپرس شما افزوده شده است.

emoji-button-wp

افزودن قابلیت نمایش emoji

حال کافی است تا روی آن کلیک کنید تا در پنجره باز شده مطابق تصویر زیر یکی از شکلک های مورد نظر خود را در اندازه های 16، 18، 24، 32 و یا 64 پیکسل انتخاب کنید.

emoji-icons-selector

افزودن قابلیت نمایش شکلک در وردپرس

همانطور که میبینید تمامی شکلک های موجود در این افزونه به صورت دسته بندی شده قرار گرفته اند و در حال حاظر این افزونه دارای بیش از 840 شکلک میباشد که میتوانید از آنها استفاده کنید. شما به راحتی قادر خواهید بود تا با کلیک بر روی تب های موجود شکلک ها را به صورت دسته بندی شده مشاهده و از آنها استفاده کنید.

emoji-icon-category-tabs

افزودن قابلیت نمایش شکلک در وردپرس

لینک های ضمیمه دانلود افزونه
امتیاز شما از 1 تا 5