افزودن دکمه‌های پیشرفته به ویرایشگر وردپرس با WP Edit

با سلام خدمت دوستان عزیز وردپرسی!

همانطور که با ویرایشگر وردپرس کارکرده‌اید و مطلع هستید ویرایشگر وردپرس در عین سادگی قابلیت‌های متنوعی دارد که می‌توانید از آن برای نوشتن مطالب خود استفاده کنید و از ابزارهای موجودی که به صورت دکمه و آیکون در ان قرار دادرد به راحتی مطالب خود را ویرایش کرده و از ابزار موجود استفاده کنید. اما برای یک کاربر تازه وارد ممکن است این ابزار کافی نباشد و لازم باشد تا ابزار بیشتری را در ویرایشگر وردپرس خود داشته باشد.

در این آموزش از دکتر وردپرس قصد دارم تا افزونه‌ای کاربردی را به شما معرفی کنم که با استفاده از آن قادر خواهید بود تا ابزار بیشتری را درون ویرایشگر وردپرس خود قرار داده و از آنها استفاده کنید.

افزودن دکمه‌های پیشرفته به ویرایشگر وردپرس

wp edit doctorwp
افزودن دکمه‌های پیشرفته به ویرایشگر وردپرس

افزونه ای که قصد معرفی آن را دارم با عنوان WP Edit در مخزن وردپرس به ثبت رسیده است و تاکنون توانسته است تا بیش از 100.000 نصب فعال و کسب امتیاز 4.1 را ازآن خود نماید.

پس از نصب و فعال سازی افزونه به منوی WP Edit در پیشخوان مراجعه کرده و مشابه تصویر زیر با گرفتن و رها کردن ابزار مورد نظر تظیمات آن را سفارشی کرده و ابزاری که می‌خواهید از انها استفاده کنید را در ویرایشگر خود قرار دهید.

wp edit
افزودن دکمه‌های پیشرفته به ویرایشگر وردپرس

پس از اینکه ابزار دلخواه خود را از بخش پایین انتخاب کرده و در بخش button row قرار دادید تنظیمات خود را ذخیره کرده و به بخش ویرایش نوشته و یا افزودن نوشته جدید مراجعه کنید.

wp edit button
افزودن دکمه‌های پیشرفته به ویرایشگر وردپرس

مشابه تصویر خواهید دید که ابزار موجود به آن اضافه شده اند و می‌توانید به راحتی با استفاده از ابزار موجود به راحتی اقدام به درج انواع شکلک، جدول، ویدئو و… کنید.

شاد باشید..

امتیاز شما برای این مقاله
لینک های ضمیمه دانلود افزونه
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.