نمایش آواتار کاربران بر اساس نام آنها

با سلام خدمت دوستان عزیز وردپرسی!

اگر از دنبال کنندگان همیشگی دکتر وردپرس باشید در مقاله پیشین به نحوه ساخت یک آواتار سفارشی پرداختم که با استفاده از آن میتوانید تا یک آواتار دلخواه انتخاب کنید تا برای کاربرانی که دارای گراواتار نمی باشند در سایت نمایش داده شود.

حال در این مقاله از دکتر وردپرس قصد دارم تا به معرفی افزونه‌ای کاربردی بپردازم که با استفاده از آن می‌توانید آواتار خود را بر اساس اولین کاراکتر نام کاربران نمایش دهید. پس تا انتها با ما همراه باشید.

نمایش آواتار کاربران بر اساس نام آنها

WP First Letter Avatar
نمایش آواتار کاربران بر اساس نام آنها

افزونه‌ای که قصد معرفی آن را دارم با عنوان WP First Letter Avatar در مخزن وردپرس به ثبت رسیده است و تاکنون توانسته است تا بیش از 3.000 نصب فعال و کسب امتیاز 4.8 را ازآن خود نماید.

پس از نصب و فعال سازی این افزونه منویی در بخش تنظیمات پیشخوان وردپرس با نام WP First Letter Avatar افزوده خواهد شد روی آن کلیک کنید تا به صفحه تنظیمات افزونه هدایت شوید.

first-letter-avatar-settings
نمایش آواتار کاربران بر اساس نام آنها

همانطور که در این صفحه مشاهده می‌کنید به ترتیب میتوانید موارد ذیل را در آن سفارشی سازی کنید.

برای ایندکس تصاویر در موتورهای جستجو می‌توانید گزینه اول را بر روی 1 قرار دهید. سپس از بخش file format فرمت تصاویر خود را انتخاب کنید.

از آنجایی که برخی نام‌ها ممکن است که از کاراکترهایی استفاده کرده باشند که قابلیت ساخت آواتار برای آنها فراهم نباشد، میتوانید در بخش unknown image نام دلخواهی را وارد کنید تا بر اساس آن نمایش داده شود.

برای اینکه بتوانید تا تصویر کاربرانی که دارای آواتار می‌باشد نمایش داده شود میتوانید تیک گزینه use gravatar را فعال کنید و در نهایت پس از ذخیره کردن تنظیمات خواهید دید که مشابه تصویر زیر آواتار کاربران نمایش داده خواهد شد.

first-letter-avatars
نمایش آواتار کاربران بر اساس نام آنها

شاد باشید..

لینک های ضمیمه دانلود افزونه
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.