ریدایرکت کاربران به صفحه دلخواه پس از ارسال فرم تماس

ریدایرکت کاربران به صفحه دلخواه پس از ارسال فرم تماس این امکان را به شما خواهد داد تا برای افزونه فرم تماس 7 قابلیتی را فراهم کنید تا هرگاه کاربران اقدام به ارسال پیغام مورد نظر خود کردند به برگه‌ای هدایت شده و صفحه‌ای دلخواه را به آنها نمایش دهید.

در این مقاله از دکتر وردپرس قصد دارم تا به معرفی افزونه‌ای بپردازم که با استفاده از آن قادر به هدایت کاربران به صفحه‌ای دلخواه پس از ارسال فرم تماس 7 وردپرس خواهید بود تا محتوایی دلخواه که می‌تواند شامل شرایط تماس و ایجاد ارتباط از طریق روش‌های دیگری باشد را نمایش دهید.

ریدایرکت کاربران به صفحه دلخواه

ریدایرکت کاربران به صفحه دلخواه

افزونه‌ای که قصد معرفی آن را دارم با عنوان Contact Form 7 – Success Page Redirects در مخزن وردپرس به ثبت رسیده است و تاکنون توانسته است تا بیش از 20.000 نصب فعال و کسب امتیاز 4.1 را ازآن خود نماید که با استفاده از آن قادر به ریدایرکت کاربران در فرم تماس وردپرس خواهید بود.

نصب و فعال سازی

پس از نصب و فعال سازی افزونه مشابه تصویر زیر به صفحه فرم تماس 7 وردپرس مراجعه کرده و سپس هر یک از فرم‌هایی که قصد دارید تا کاربران را در آن به صفحه‌ای دیگر پس از ارسال پیغام هدایت کنید را انتخاب کرده و به صفحه ویرایش آن مراجعه کنید.

ریدایرکت کاربران به صفحه دلخواه

همانطور که در تصویر مشاهده می‌کنید زبانه‌ای با عنوان Redirect settings در تنظیمات فرم تماس افزوده شده است، روی آن کلیک کنید و مشابه تصویر از قسمت select a page یکی از برگه‌هایی که قصد دارید تا کاربران پس از ارسال فرم به آن هدایت شوند را انتخاب کنید.

حال بر روی ذخیره فرم کلیک کرده و صفحه ارسال فرم را برای تست کارکرد افزونه باز کنید، پس از ارسال فرم خواهید دید که به برگه تعیین شده ریدایرکت خواهید شد. این قابلیت می‌تواند برای سایت‌هایی که در زمینه سفارش محصول فرم ایجاد کرده‌اند مناسب باشد تا پس از ارسال سفارش محصول مشتری را به برگه‌ای هدایت کرده و از شرایط سفارش، و یا نمایش یک اینفوگرافیک زیبا برای مراحل سفارش هدایت کنید.

امتیاز شما برای این مقاله
لینک های ضمیمه دانلود افزونه
2 نظرات
  1. یاهو می گوید

    با سلام
    یه سوال داشتم
    این افزونه توی لوکال کار نمیکنه؟

  2. آبی می گوید

    عالی بود مرسی

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.