با سلام خدمت دوستان وردپرسی!

اگر از کاربران شبکه اجتماعی فیسبوک بوده باشید در آن مشاهده کرده‌اید تا در برخی موارد همچون بازیابی رمز عبور تصاویر پروفایل تعدادی از دنبال کنندگان شما را نمایش داده و اگر پس از انتخاب شما، نام آنها با تصویر درست بوده باشد میتوانید اکانت خود را سریعتر بازیابی کنید.

اما در این مقاله قصد ندارم تا به معرفی چنین افزونه‌ای بپردازم. در این مقاله میخواهم افزونه ای را معرفی کنم که با استفاده از ان میتوانید یک مقایسه در سایت خود درست مطابق همان چیزی که فسیبوک دارد ایجاد کنید.

مقایسه در وردپرس با Showdown

showdown

مقایسه در وردپرس با Showdown

افزونه‌ای که قصد معرفی ان را دارم با نام Showdown در مخزن وردپرس به ثبت رسیده و تاکنون توانسته است تا بیش از 200 نصب فعال و کسب امتیاز 5 را ازآن خود نماید.

پس از نصب و فعال سازی افزونه منویی در پیشخوان سایت وردپرسی شما با نام Competitors افزوده خواهد شد روی آن کلیک کرده و به قسمت Add new مراجعه کنید.

همانطور که در تصویر مشاهده می‌کنید از بخش Groups یک گروه تعیین کنید. گروه‌ها مانند دسته بندی هستند و می توانید مقایسه ها را به صورت یک مسابقه در آن دسته بندی کنید.

add-competitor

مقایسه در وردپرس با Showdown

حال مطابق تصویر تصاویر خود را یکی یکی به همراه متن زیر آنها اضافه کرده و در نهایت از طریق دسته بندی ایجاد شده در آنها یک شورت کد به شما داده خواهد شد. شورت کد مورد نظر را در یک برگه یا نوشته قرار داده و آن را منتشر کنید.

hotnotshortcode-generator

مقایسه در وردپرس با Showdown

یکی از قابلیت های افزونه امکان اشتراک گذاری نتایج در فیسبوک است، لذا برای این منظور به بخش تنظیمات در افزونه رفته و بخش show the option to share on facebook را بر روی گزینه YES قرار دهید تا پس از اتمام مراحل کاربران بتوانند نتایج را در فیسبوک به اشتراک بگذارند.

hot-not-facebook

مقایسه در وردپرس با Showdown

در نهایت در بخش customize نیز میتوانید استایل و رنگ بندی مورد نظر را در افزونه نمایش دهید.

لینک های ضمیمه دانلود افزونه
امتیاز شما از 1 تا 5