نمایش جدیدترین مطالب در وردپرس

با سلام خدمت دوستان عزیز وردپرسی!

شاید برای شما هم پیش آمده باشید که بخواهید لیستی از جدیدترین مطالب وردپرس را در بخشی از سایت نمایش دهید، اما به دلیل عدم پشتیبانی قالب این امکان برای شما فراهم نشده باشد. در این مقاله از دکتر وردپرس قصد دارم تا به معرفی چند افزونه کاربردی برای نمایش جدیدترین مطالب در وردپرس بپردازم.

upcoming-posts-plugins
نمایش جدیدترین مطالب در وردپرس

اولین افزونه‌ای که قصد معرفی آن را دارم با نام Upcoming Posts Widget در مخزن وردپرس به ثبت رسیده است، کافیست افزونه را نصب کرده و پس از فعال سازی به بخش پیشخوان> نمایش> ابزارک‌ها مراجعه کرده و پس از انتخاب ابزارک مورد نظر، مشابه تصویر زیر عنوان ابزارک را انتخاب کرده و سپس تعداد مطالبی که قصد دارید نمایش داده شود را انتخاب کنید.

نمایش لیستی مطالب در وردپرس
نمایش لیستی مطالب در وردپرس

اما دومین افزونه‌ای که قصد معرفی آن را دارم حرفه‌ای تر بوده و با استفاده از آن می‌توانید اقدام به نمایش دسته‌بندی مطالب، نمایش مطالب فقط در برگه، صفحه اصلی و یا پست تایپ خاص و ..بپردازید.

wp-scheduled-post
نمایش جدیدترین مطالب در وردپرس

این افزونه با نام WP Scheduled Posts در مخزن وردپرس به ثبت رسیده است، پس از نصب و فعال سازی افزونه به قسمت تنظیمات افزونه رفته و مطابق تصویر زیر بر اساس نیاز خود تنظیمات را سفارشی سازی کنید.

نمایش جدیدترین مطالب در وردپرس
نمایش جدیدترین مطالب در وردپرس

show Scheduled Posts in dashboard widget: با فعال کردن تیک این گزینه ابزارک افزونه را فعال کنید.

show Scheduled Posts in sitewide admin bar: با فعال کردن این گزینه نیز می‌توانید در صفحات ویژه به تنظیمات دسترسی داشته باشید.

show Scheduled Posts in admin bar: در این بخش نیز می‌توانید در نوار مدیریت پیشخوان به افزونه دسترسی پیدا کنید.

show Post types: در این بخش می‎توانید تعیین کنید تا در چه نوع پست تایپی آخرین مطالب نمایش داده شوند، به عنوان مثال اگر آن را بر روی posts تعیین کنید در قسمت برگه‌ها دیگر مطالب نمایش داده نخواهند شد.

show categories: در این بخش نیز می‌توانید بر اساس دسته بندی خاصی مطالب را نمایش دهید.

allow users: و در نهایت در این بخش می‌توانید به کاربران وارد شده با نقش کاربری خاصی امکان مشاهده آخرین مطالب را ایجاد کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.