با سلام خدمت دوستان عزیز وردپرسی!

چندی پیش افزونه‌ای را در دکتر وردپرس تحت عنوان ارسال ایمیل هنگام پاسخ به نظرات معرفی کردم که با استفاده از آن می‌توانستید تا امکانی را برای کاربران فراهم کنید وقتی به نظر آنها پاسخی چه توسط مدیر سایت و چه کاربران میشد، یکی ایمیل برای آن کاربر حاوی لینک نوشته و نظر ارسال میشد.

اما در این اموزش در دکتر وردپرس قصد معرفی افزونه دیگری را برای ارسال ایمیل هنگام پاسخ به نظرات در وردپرس دارم که با استفاده از آن اگر کاربران تمایلی به دریافت ایمیل هنگام پاسخ داشتند، تیک گزینه آن را وارد کنند.

همانطور که می‌دانید ارسال ایمیل‌های مکرر باعث اسپم شدن ایمیل شما خواهند شد، این درست مشکلی بود که در افزونه پیشین به دلیل نبودن تنظیماتی برای دریافت یا عدم دریافت ایمیل بود.

ارسال ایمیل هنگام پاسخ به نظرات وردپرس

website-field-in-the-comment-form

ارسال ایمیل هنگام پاسخ به نظرات وردپرس

افزونه‌ای که قصد معرفی آن را دارم با نام Send email only on Reply to My Comment در مخزن وردپرس به ثبت رسیده است و تاکنون توانسته است تا بیش از 2.000 نصب فعال و کسب امتیاز 4 را ازآن خود کند.

پس از نصب و فعال سازی افزونه منویی در بخش تنظیمات پیشخوان سایت وردپرسی شما با نام One Email افزوده خواهد شد. روی آن کلیک کنید تا به صفحه تنظیمات افزونه رفته و تغییرات دلخواه خود را سفارشی سازی کنید.

manage-subscriptions

ارسال ایمیل هنگام پاسخ به نظرات وردپرس

همانطور که در اینجا مشاهده می‌کنید نام ارسال کننده، را وارد کرده و بر روی update کلیک کنید. سپس به بخش تنظیمات افزونه مراجعه کرده و در آنجا متن مورد نظر برای نمایش پیغام تایید برای ارسال ایمیل را وارد کنید.

با این کار مشابه تصویر زیر فیلدی به بخش نظرات افزوده خواهد شد که در آن از کاربران میخواهد در صورتی که مایل هستند تا ایمیلی هنگام پاسخ به نظرات برای آنها ارسال شود را تایید کنند.

notify-comment-reply

ارسال ایمیل هنگام پاسخ به نظرات وردپرس

بنابراین با فعال کردن این چک باکس هرگاه برای نظر کاربری در سایت پاسخ ارسال شود، یک ایمیل حاوی لینک نوشته، لینک نظر و متن مورد نظر به همراه نام سایت و.. برای وی ارسال خواهد شد.

شاد باشید..

لینک های ضمیمه دانلود افزونه
امتیاز شما از 1 تا 5