نمایش نظرات نوشته خاص در وردپرس با PSCW

با سلام خدمت دوستان عزیز وردپرسی!

در این آموزش از دکتر وردپرس قصد دارم تا افزونه‌ای کاربردی را معرفی کنم که بیشتر به کار سایت‌های خدماتی و شرکتی می‌اید که به واسطه آن می‌توانند دیدگاه‌های یک نوشته خاص را در وردپرس نمایش دهند.

همانطور که در بسیاری سایت‌های این‌چنینی مشاهده کرده‌اید در بخشی از سایت اقدام به نمایش نظرات مشتریان و بازخورد آنها می‌کنند که در این صورت می‌توان از این افزونه برای نوشته مورد نظر استفاده کرد.

نمایش نظرات نوشته خاص در وردپرس با PSCW

recent-comments
نمایش نظرات نوشته خاص در وردپرس با PSCW

افزونه‌ای که قصد معرفی آن را دارم با عنوان PSCW در مخزن وردپرس به ثبت رسیده است و تاکنون توانسته است تا بیش از 100 نصب فعال و کسب امتیاز 3.7 را ازآن خود نماید.

پس از نصب و فعال سازی این افزونه به مسیر نمایش> ابزارک‌ها در وردپرس مراجعه کرده و مشابه تصویر زیر ابزارکی که با نصب این افزونه به سایت شما اضافه شده است را انتخاب و در مکان مورد نظر که قصد دارید آخرین دیدگاه‌های یک نوشته‌ی خاص را نمایش دهید، قرار دهید.

PSCW
نمایش نظرات نوشته خاص در وردپرس

همانطور که در تصویر مشاهده می‌کنید ابتدا یک نام برای ابزارک انتخاب کنید و سپس تعداد نظراتی که می‌خواهید نمایش داده شوند را وارد کنید.

در مرحله بعد لازم است تا آی‌دی نوشته مورد نظر را قرار دهید، برای یافتن آی‌دی نوشته در لینک ویرایش نوشته بعد از عبارت =post عددی را می‌بینید که نشانگر آی‌دی آن نوشته است.

حال در فرمت نظرات وردپرس نوع آن را انتخاب کنید که به ترتیب عبارتند از نام نویسنده به همراه نام نوشته، نام نویسنده نظر خلاصه دیدگاه، خلاصه دیدگاه به همراه نام نویسنده نظر، خلاصه دیدگاه و در نهایت دیگر که می‌توانید به انتخاب خود آن را وارد کنید.

در نهایت تعداد کاراکتر برای نمایش خلاصه نوشته و عبارت دلخواه برای مشاهده ادامه متن نظر را وارد کرده و آن را ذخیره کنید.

شاد باشید..

امتیاز شما برای این مقاله
لینک های ضمیمه دانلود افزونه
1 نظر
  1. هیدن می گوید

    عالی

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.