با سلام خدمت دوستان عزیز وردپرسی!

در این آموزش از دکتر وردپرس قصد دارم تا افزونه‌ای را به شما معرفی کنم که با استفاده از ان می‌توانید مطالبی را که اخیرا توسط بازدیدکنندگان سایت مشاهده شده است را در ابزارک‌های خود قرار دهید تا برای آنها نمایش داده شود.

این افزونه به کمک کوکی مرورگر مطالبی را که بازدیدکنندگان سایت مشاهده کرده‌اند را به آنها به صورت ابزارک نمایش خواهد داد. همچنین قادر خواهید بود تا با استفاده از آن انواع پست‌تایپ‌های سفارشی دیگری همچون برگه‌ها، رونوشت‌ها و… را نیز انتخاب کنید تا در این ابزارک نمایش داده شود.

نمایش مطالب مشاهده شده توسط بازدیدکننده

Posts Viewed Recently doctorwp

نمایش مطالب مشاهده شده توسط بازدیدکننده

افزونه‌ای که قصد معرفی آن را دارم با عنوان Posts Viewed Recently در مخزن وردپرس به ثبت رسیده است و تاکنون توانسته است تا بیش از 1.000 نصب فعال و کسب امتیاز 4.6 را ازآن خود نماید.

پس از نصب و فعال سازی این افزونه به منوی نمایش> ابزارک‌ها مراجعه کرده و ابزارک موجود که با نام افزونه را مشاهده می کنید در مکان مورد نظر قرار دهید.

سپس مطابق تصویر زیر تنظیمات مربوط به ابزارک را وارد کنید. در ابتدا یک نام برای ابزارک انتخاب کنید و سپس با فعال کردن تیک گزینه‌های پست تایپ مشخص کنید چه نوع نوشته‌هایی در آن نمایش داده شوند.

Posts Viewed Recently

نمایش مطالب مشاهده شده توسط بازدیدکننده

سپس تعداد نوشته‌ها و پست تایپ‌های مورد نظر برای نمایش دادن را مشخص کرده و با فعال کردن تیک گزینه show tumbnail نمایش تصویر شاخص نوشته را انتخاب کرده و از بخش width و height اندازه تصویر را بر حسب پیکسل وارد کنید.

از بخش alternate image url نیز می‌توانید تصویر دلخواه برای مطالبی که دارای تصویر شاخص نیستند استفاده کنید و با فعال کردن تیک گزینه نمایش تاریخ نوشته‌ها نیز می‌توانید تاریخ انتشار نوشته را وارد کنید.

Post Viewed Recently

نمایش مطالب مشاهده شده توسط بازدیدکننده

در نهایت ابزارک را ذخیره کرده و تغییرات را مشابه تصویر فوق مشاهده کنید.

شاد باشید..

لینک های ضمیمه دانلود افزونه
امتیاز شما از 1 تا 5