با سلام خدمت دوستان عزیز وردپرسی!

یکی از موارد مهم هنگامی که اقدام به اپدیت سایت می‌کنید این است که پس از انتشار نوشته جدید از هر طریقی که شده مخاطبان خود را از آپدیت شدن سایت باخبر کنید تا اقدام به مشاهده مقاله و نوشته منتشر شده در سایت شما کنند که یکی از این موارد از طریق ایمیل صورت می‌گیرد و در حال حاضر نیز مرسوم ترین روش است.

در این آموزش از دکتر وردپرس قصد دارم تا افزونه‌ای را به شما معرفی کنم که با استفاده از ان اقدام به ارسال ایمیل به مخاطبانی که ایمیل آنها را در سایت ثبت شده است کنید.

ارسال ایمیل به کاربران وردپرس پس از انتشار نوشته

Post to Email doctorwp

ارسال ایمیل به کاربران وردپرس پس از انتشار نوشته با Post to Email

افزونه‌ای که قصد معرفی آن را دارم با عنوان Post to Email در مخزن وردپرس به ثبت رسیده است و تاکنون توانسته است تا بیش از 70 نصب فعال و کسب امتیاز 5 را ازان خود نماید.

پس از نصب و فعال سازی این افزونه مشابه تصویر زیر منوی با عنوان Post to Email در بخش تنظیمات پیشخوان سایت وردپرسی شما اضافه خواهد شد، روی ان کلیک کنید تا به صفحه آن مراجعه کنید.

Post to Email settings

ارسال ایمیل به کاربران وردپرس پس از انتشار نوشته

همانطور که در تصویر مشاهده می‌کنید ابتدا از بخش Add header image تصویر دلخواه خود را به عنوان لوگو و سربرگ ایمیل انتخاب کرده و آپلود نمایید. سپس سایر اطلاعات را که به ترتسیب عبارتند از نام سایت، آدرس سایت،‌عنوان ایمیل و در نهایت تعداد مطالبی که پس از آن می‌خواهید هربار ایمیل برای کاربران ارسال شود را وارد کرده و تنظیمات را ذخیره کنید.

Post to Email subscriber

ارسال ایمیل به کاربران وردپرس پس از انتشار نوشته

حال به قسمت subscriber مراجعه کرده و نقش‌های کاربری که می‌خواهید ایمیل برای آنها ارسال شود را انتخاب کنید. از بخش import contacts نیز قادر خواهید بود تا در قالب فایل csv. ایمیل خبرنامه خود را وارد کرده و یا از کادر متنی ایمیل مخاطبان خود را وارد کرده و هریک از آنها را با کاما انگلیسی از هم جدا کنید تا ایمیل برای آنها ارسال شود.

در نهایت پس از هر بار به‌روزرسانی که در تعداد مطالب تعیین شده از تنظیمات افزونه مشخص کرده‌اید به صورت خودکار ایمیل برای کاربران ارسال خواهد شد.

شاد باشید..

لینک های ضمیمه دانلود افزونه
امتیاز شما از 1 تا 5