افزودن دکمه سفارشی در ادیتور وردپرس

با سلام خدمت دوستان عزیز وردپرسی!

بی شک ادیتور پیشفرض وردپرس را میتوان بهترین نوع ویرایشگر از نظر رابط کاربری و کارکرد ان در نظر گرفت. با استفاده از این ادیتور می‌توانید به راحتی متن خود را مدیریت کرده و از ادیتورهایی که دکمه‌هایی دارند که حتی ممکن است سال به سال از آنها استفاده نکنید دوری کنید.

در این اموزش از دکتر وردپرس قصد معرفی افزونه ای را دارم که با استفاده از آن قادر خواهید بود تا دکمه سفارشی و دلخواه خود را برای ویرایشگر وردپرس طراحی کنید تا عملیات خاصی را با آن انجام دهید.

افزودن دکمه سفارشی در ادیتور وردپرس

Post Editor Buttons Fork
افزودن دکمه سفارشی در ادیتور وردپرس

افزونه ای که قصد معرفی ان را دارم با عنوان Post Editor Buttons Fork در مخزن وردپرس به ثبت رسیده است و تاکنون توانسته است تا بیش از 1.000 نصب فعال و کسب امتیاز 5 را ازآن خود نماید.

پس از نصب و فعال سازی این افزونه منویی با عنوان Post Editor Buttons در بخش تنظیمات پیشخوان سایت وردپرسی شما افزوده خواهد شد روی آن کلیک کنید تا به صفحه تنظیمات افزونه و ساخت دکمه یرای ویرایشگر وردپرس هدایت شوید.

posteditorbuttons
افزودن دکمه سفارشی در ادیتور وردپرس

همانطور که در تصویر مشاهده میکنید، در بخش caption نام دکمه را وارد کنید، سپس در بخش Before دستور HTML مورد نظر بدون حالت اجرا را وارد کرده و در بخش After کد پایانی ان را که همان تگ شروع و پایان می باشد وارد کنید.

سپس بر روی ذخیره تغییرات کلیک کرده و به ویرایشگر خد مراجعه کنید، خواهید دید که مشابه تصویر منوی ساخته شده در ویرایشگر وردپرس قرار خواهد گرفت.

pebex
افزودن دکمه سفارشی در ادیتور وردپرس

شاد باشید..

لینک های ضمیمه دانلود افزونه
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.