دسترسی به سریع ویرایش مطالب وردپرس با Post Edit Toolbar

با سلام خدمت دوستان عزیز وردپرسی!

در این آموزش از دکتر وردپرس قصد دارم تا افزونه‌ای را به شما معرفی کنم که با استفاده از آن قادر خواهید بود تا به آخرین مطالبی که در سایت خود منتشر کرده‌اید و یا در حالت پیش نویس و در حال بررسی می‌باشند دسترسی سریع‌تری داشته باشید و نسبت به ویرایش و مدیریت آنها اقدام کنید.

این افزونه برای دو نوع پست تایپ نوشته و برگه چنین قابلیتی را فراهم کرده است که می‌توانید به ویرایش نوشته‌ها و برگه‌ها دسترسی سریع‌تری داشته باشید.

دسترسی به سریع ویرایش مطالب وردپرس

Post Edit Toolbar doctorwp
دسترسی به سریع ویرایش مطالب وردپرس

افزونه‌ای که قصد معرفی آن را دارم با عنوان Post Edit Toolbar در مخزن وردپرس به ثبت رسیده است و تاکنون توانسته است تا بیش از 400 نصب فعال و کسب امتیاز 5 را ازآن خود نماید.

پس از نصب و فعال سازی افزونه در هر صفحه‌ای که قرار داشته باشید، چه پیشخوان وردپرس و چه در مطالب و صفحات سایت به عنوان بازدیدکننده، مشابه تصویر زیر از بخش ابزار پیشخوان وردپرس قادر خواهید بود تا به مطالب خود دسترسی داشته و وضعیت نوشته را مشاهده کنید که تنها با یک کلیک قادر خواهید بود تا به صفحه ویرایش آن هدایت شوید.

Post Edit Toolbar
دسترسی به سریع ویرایش مطالب وردپرس

همانطور که می‌دانید در این لیست قادر خواهید بود تا وضعیت نوشته‌ها را مشاهده کنید که قبل از نام هر یک از آنها نوشته شده است و مطالبی هم که منتشر شده‌اند تنها نام انها نمایش داده می‌شود که با کلیک بر روی آنها به صفحه ویرایش آن هدایت می‌شوید. از بخش Add New Post نیز قادر خواهید بود تا نوشته جدید ایجاد کنید.

page Edit Toolbar
دسترسی به سریع ویرایش مطالب وردپرس

برای برگه‌های سایت وردپرسی خود نیز مانند نوشته‌ها به همین ترتیب می‌توانید دسترسی داشته باشید و نسبت به ویرایش یا افزودن آنها اقدام کنید.

شاد باشید..

امتیاز شما برای این مقاله
لینک های ضمیمه دانلود افزونه
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.