غیرفعال کردن دکمه آپدیت افزونه‌ها در وردپرس

با سلام خدمت دوستان عزیز وردپرسی!

بسیاری مواقع پیش می‌آید که برخی افزونه‌های وردپرسی را نباید به‌روزرسانی کرد. دلایل مختلفی می‌تواند برای اینکار وجود داشته باشد از جمله اینکه نسخه فعلی افزونه با نسخه وردپرس سازگار نباشد یا اینکه تغییرات کلی در افزونه اعمال شده باشد که دوست داشته باشید از نسخه فعلی به جای نسخه جدید استفاده کنید.

در این آموزش از دکتر وردپرس قصد دارم تا افزونه‌ای کاربردی معرفی کنم که با استفاده از آن قادر خواهید بود تا افزونه‌هایی را که نمیخواهید به‌روزرسانی شوند را انتخاب کنید.

غیرفعال کردن دکمه آپدیت افزونه‌ها در وردپرس

disable-plugin-update
غیرفعال کردن دکمه آپدیت افزونه‌ها در وردپرس

افزونه‌ای که قصد معرفی آن را دارم با عنوان Plugin updates blocker در مخزن وردپرس به ثبت رسیده است و تاکنون توانسته است تا بیش از 300 نصب فعال و کسب امتیاز 5 را ازآن خود نماید.

پس از نصب و فعالسازی این افزونه مشابه تصویر زیر می‌توانید افزونه‌های مد نظر خود را که قصد ندارید تا با زدن دکمه آپدیت به روزرسانی شوند را انتخاب کرده و تنظیمات آن را ذخیره کنید.

pluginupdatesblocker
غیرفعال کردن دکمه آپدیت افزونه‌ها در وردپرس

همانطور که در تصویر مشاهده می‌کنید با استفاده از این افزونه وردپرس ضمن غیرفعال کردن آپدیت افزونه قادر خواهید بود تا یادداشتی هم اضافه کنید تا برای سایر مدیران نمایش داده شود که در صورت به‌روزرسانی افزونه تنظیمات آن را تغییر نداده و اقدام به آپدیت افزونه‌های انتخابی نکنند.

شاد باشید..

لینک های ضمیمه دانلود افزونه
1 نظر
  1. hamid می گوید

    ممنون از مطلب مفیدتون

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.