نمایش لودینگ صفحه در وردپرس با PACE Pro

نمایش لودینگ صفحه در وردپرس اخیرا در سایت‌های وردپرسی باب شده است و بسیاری از سایت‌های وردپرسی از آن استفاده می‌کنند تا به صورت درصدی و یا نمایش یک نمودار میزان لود شدن صفحات سایت را در هر مرحله به کاربر خود نمایش دهند.

در این مقاله از دکتر وردپرس قصد دارم تا به معرفی افزونه‌ای بپردازم که با استفاده از آن قادر خواهید بود تا میزان بارگزاری و نمایش لودینگ صفحه در وردپرس را برای کاربران خود بر اساس درصدی، نموداری، کرونر و.. نمایش دهید تا رابط کاربری وبسایت خود را بهتر کنید.

نمایش لودینگ صفحه در وردپرس

نمایش لودینگ صفحه در وردپرس

افزونه‌ای که قصد معرفی آن را دارم با عنوان PACE Pro در مخزن وردپرس به ثبت رسیده است و تاکنون توانسته است تا بیش از 200 نصب فعال و کسب امتیاز 4 را ازآن خود نماید که با استفاده از آن قادر خواهید بود تا از استایل‌های مختلفی برای نمایش صفحه لودینگ وردپرس استفاده کنید.

نصب و فعال سازی

پس از نصب و فعال سازی افزونه مشابه تصویر زیر منویی با عنوان PACE Pro در بخش نمایش پیشخوان سایت وردپرسی شما افزوده خواهد شد، روی آن کلیک کنید تا به صفحه تنظیمات و سفارشی سازی افزونه هدایت شوید.

نمایش لودینگ صفحه در وردپرس

حال همانطور که در تصویر مشاهده می‌کنید ابتدا از بخش Progress Bar Style استایل دلخواه و مورد نظر خود را انتخاب کرده و سپس در فیلد Progress Bar Color رنگ مورد نظر برای نمایش لودینگ صفحه را انتخاب کنید و در نهایت با فعال کردن تیک گزینه Activate Site Wide حالت فعال کردن سایت در حالت گسترده را فعال کنید تا صفحه لودینگ در وردپرس نمایش داده شود.

در نهایت بر روی ذخیره تنظیمات کلیک کرده و آدرس سایت خود را جهت مشاهده نمایش صفحه لودینگ وردپرس باز کنید، خواهید دید تا هنگام بارگزاری کامل بر اساس تنظیمات افزونه میزان بارگزاری سایت نیز در آن نمایش داده خواهد شد، در زیر تصویر gif. از کلیه استایل‌های افزونه را نشاهده می‌کنید که می‌توانید از هر یک از آنها برای نمایش بارگزاری صفحه استفاده کنید.

نمایش لودینگ صفحه در وردپرس

مشابه دمو تصویری قادر خواهید بود تا از رنگ‌بندی دلخواه برای نمایش نوع بارگزاری صفحه استفاده کرده و آن را مطابق با استایل سایت خود انتخاب نمایید تا ظاهر و رابط کاربری بهتری را به سایت خود بدهید.

امتیاز شما برای این مقاله
لینک های ضمیمه دانلود افزونه
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.