در مطلب محدود کردن دسترسی کاربران به محتوای سایت  با پلاگین Restrict Content Pro آشنا شدید و روش ایجاد صفحات ثبت نام کاربران و محدود کردن دسترسی کاربران را آموختید حال مدیریت عضویت اعضای سایت را با استفاده از این پلاگین آموزش خواهم داد تا با این روش حساب اعضا را کنترل ، حذف و یا غیر فعال کنید و به پرداخت های انها دسترسی داشته باشید.

membership-management-members-wordpress

 

برای مدریت اعضا به مسیر  Restrict » Members بروید که در این قسمت با کلیک بر روی نام هر یک از عضا می توانید جزئیات عضویت او مانند جزئیات پرداخت و حساب کابری را مشاهده کنید.

همچنین می توانید حساب اعضا را در هر زمان غیر فعال کنید. و یا اینکه حساب های کاربری را حذف کنید که با اینکار عضویت افراد لغو می شود.
rcp-managemembers

 

برای مدیریت پرداخت ها میتوانید به قسمت Restrict » Payments بروید و جزئیات پرداخت ها مانند نام کاربر، مقدار و تاریخ را مشاهده کرده و ان ها رادریافت کنید.

همچنین برای نمایش همه پرداخت ها در فرمت CSV  میتوانید به مسیر Restrict » Export بروید.

rcp-payments

اضافه کردن کدهای تخفیف برای اعضا

پلاگین Restrict Content Pro این امکان را به شما میدهد تا کدهای تخفیف جهت فعالیت های تبلیغاتی و افزایش  تعداد کاربران داشته باشید.
اضافه کردن یک کد تخفیف بسیار ساده است، برای اینکار به مسیر Restrict » Discount Codes  رفته و فرمی را که مشاهده میکنید پر کنید. همچنین می توانید تاریخ انقضایی را برای هر کد تخفیف در نظر بگیرید و یا  تعداد دفعاتی که یک کد تخفیف می تواند مورد استفاده قرار گیرد را محدود کنید.

منبع: wpbeginner

پیشنهاد بعدی  برجسته کردن نظرات مفید کاربران در سایت
امتیاز شما از 1 تا 5
1 ستاره میدم به نوشته2 ستاره میدم به نوشته3 ستاره میدم به نوشته4 ستاره میدم به نوشته5 ستاره میدم به نوشته 1 رای
Loading...