افزودن لایک همراه واکنش به نوشته های وردپرسی

با سلام خدمت دوستان عزیز

در این نوشته از دکتر وردپرس قصد داریم به شما یک پلاگین جذاب را معرفی کنیم که مطمئنا همه ی شما علاقه مند به استفاده از ان در سایت خود هستید.

اگر در فیسبوک فعالیت داشته باشید باید بدانید که در فیسبوک شما می توانید به همراه لایک یک پست واکنش خودتان را به همراه یک شکلک برای ان پست درج کنید.

در حالت عادی چنین چیزی در وردپرس تعریف نشده است. در وردپرس شما نمیتوانید به نوشته های خودتان ویژگی لایک کردن را اضافه کنید. اما با این پلاگین شما می توانید امکان لایک کردن و افزودن یک شکلک را جهت نمایش واکنش کاربران به آن نوشته ایجاد کنید.

افزودن لایک همراه واکنش به نوشته های وردپرسی

doctorwp-img

ابتدا باید افزونه ی DW Reactions را که لینک دانلود آن را در مخزن وردپرس در آخر همین نوشته برای شما قرار داده ایم را دانلود کنید.

پس از نصب و فعال سازی آن به تنظیمات » Reactions سایت خودتان بروید. در این قسمت تنظیمات مربوط به افزونه را مشاهده می کنید.

reactions-settings

برای نمایش اتوماتیک شکلک ها در نوشته هایتان تیک گزینه های اول و دوم یعنی Show reactions button و Show reactions count را بزنید.

در حالت پیش فرض افزونه به تمام کاربران اجازه لایک به این سبک را می دهد اما می توانید با زدن تیک دوم فقط به کاربران ثبت نام شده در سایت چنین اجازه ای را بدهید.

بعد از اعمال تنظیمات دلخواهتان گزینه Save changes را برای ذخیره شدن تنظیمات کلیک کنید.

حال به یکی از نوشته های سایتتان بروید و نتیجه را مشاهده کنید. نتیجه در سایتتان بصورت زیر خواهد بود:

reactions

موفق باشید…

لینک های ضمیمه دانلود افزونه
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.