با سلام خدمت دوستان عزیز وردپرسی!

بارها و بارها به معرفی افزونه‌ها و روش‌های مختلفی برای تغییر فونت سایت در وردپرس اشاره کرده و به صورت مفصل درباره آن توضیحاتی ارائه داده‌ایم تا چگونه فونت سایت خود را تغییر دهید.

در این آموزش از دکتر وردپرس نیز قصد دارم به معرفی افزونه‌ای بپردازم که توسط فونت‌ایران طراحی شده است که با استفاده از آن قادر خواهید بود تا فونت سایت خود را در وردپرس بدون نیاز به دانش کدنویسی تغییر دهید.

تغییر فونت وردپرس

Fontiran doctorwp

تغییر فونت وردپرس با Fontiran

افزونه‌ای که قصد معرفی آن را دارم با عنوان Fontiran در مخزن وردپرس به ثبت رسیده است و تاکنون توانسته است تا بیش از 300 نصب فعال را ازآن خود نماید.

پس از نصب و فعال سازی افزونه مشابه تصویر زیر به منوی افزونه مراجعه کرده و فونت دلخواه خود را در آن آپلود نمایید.

Fontiran

تغییر فونت وردپرس

پس از اینکه فونت شما به درستی نصب شد به بخش تایپوگرافی در ان مراجعه کرده و هر بخش از سایت را که می‌خواهید فونت مورد نظر را به ان اضافه کنید را انتخاب کنید. در این تایپوگرافی قادر خواهید بود تا فونت مورد نظر را در بخش‌های مختلفی همچون نام نوشته، محتوای نوشته، نقل قول‌ها، تگ‌های هیدینگ و پاراگراف و… را شخصی سازی کنید.

Fontiran setting

تغییر فونت وردپرس

در نهایت پس از ذخیره موارد دلخواه فونت مورد نظر در آن اعمال شده و فونت سایت شما تغییر خواهد کرد. در صورتی که از فونت‌های تجاری استفاده می‌کنید دقت داشته باشید که حتما لایسنس آن را تهیه کنید :))

پیشنهاد بعدی  طراحی دکمه‌های سفارشی وردپرس با Button

شاد باشید..

لینک های ضمیمه دانلود افزونه
امتیاز شما از 1 تا 5
1 ستاره میدم به نوشته2 ستاره میدم به نوشته3 ستاره میدم به نوشته4 ستاره میدم به نوشته5 ستاره میدم به نوشته 1 رای
Loading...