با سلام خدمت دوستان عزیز وردپرسی!

یکی از مهمترین گامها در موفقیت سایت امکان ایجاد ابزاری است تا در ان کاربران و بازدیدکنندگان سایت خود را ترغیب کنیم مطالب و مقالات منتشر شده در سایت را در شبکه‌های اجتماعی با دیگران به اشتراک بگذارند.

افزونه‌های بسیار زیادی نیز برای افزودن این قابلیت در وردپرس وجود دارند. اما در این آموزش از دکتر وردپرس قصد دارم تا افزونه‌ای را به شما معرفی کنم که با استفاده از ان قادر خواهید بود تا امکان اشتراک مطالب را به صورت Floating یا همان خاصیت شناور که تعداد اشتراکها را به صورت فلت نمایش خواهد داد ایجاد کنید.

افزودن دکمه اشتراک گذاری float با Floating Social Bar

floating-social-bar

افزودن دکمه اشتراک گذاری float با Floating Social Bar

افزونه ای که قصد معرفی آن را دارم با نام Floating Social Bar در مخزن وردپرس به ثبت رسیده است و تاکنون توانسته است تا بیش از 20.000 نصب فعال و کسب امتیاز 4.2 را در مخزن وردپرس از آن خود نماید.

پیشنهاد بعدی  رفع خطای Maximum Execution Time Exceeded

پس از نصب و فعال سازی افزونه مشابه تصویر زیر به منوی تنظیمات افزونه رفته و ابزارهای مورد نظر برای نمایش شبکه های اجتماعی را با استفاده از خاصیت کشیدن و رها کردن به ناحیه فعال افزونه بکشید.

floatingsocialbaradmin

افزودن دکمه اشتراک گذاری float با Floating Social Bar

همانطور که در تصویر مشاهده می‌کنید پس از اینکه شبکه های اجتماعی مورد نظر برای نمایش را انتخاب کردید حال در بخش lable عنوان دلخواه خود را برای اشتراک گذاری انتخاب کرده و سپس برای نمایش دکمه های اشتراک گذاری در مطالب، برگه‌ها و پست تایپ های اختصاصی هر یک را که مایلید انتخاب کنید.

برای اینکه نام کاربری شما در اشتراک مطالب توییتر نمایش داده شود نیز میتوانید آی دی خود را در فیلد Twitter Username وارد کرده و تنظیمات خود را ذخیره کنید.

پیشنهاد بعدی  سفارشی کردن صفحه جستجو در وردپرس

شاد و سربلند باشید..

لینک های ضمیمه دانلود افزونه
امتیاز شما از 1 تا 5
1 ستاره میدم به نوشته2 ستاره میدم به نوشته3 ستاره میدم به نوشته4 ستاره میدم به نوشته5 ستاره میدم به نوشته
Loading...