با سلام خدمت دوستان عزیز وردپرسی!

در این آموزش از دکتر وردپرس قصد دارم تا افزونه‌ای کاربردی را به شما معرفی کنم که با استفاده از ان قادر خواهید بود تا نسبت به نمایش محبوب‌ترین مطالب در وردپرس اقدام کرده و مطالب محبوب را بر اساس تعداد مشاهده و سایر موارد در سایدبار و یا هر بخش از سایت که مایل هستید نمایش دهید.

این کار می تواند بازدید مطالب محبوب را بیشتر و بیشتر کرده و به جهت افزایش ترافیک و ماندن بازدیدکننده در سایت نرخ بازدید شما نیز بهبود خواهد یافت تا در بالاترین میزان خود باشد.

نمایش مطالب محبوب در وردپرس

Easy Popular Posts doctorwp

نمایش مطالب محبوب در وردپرس با Easy Popular Posts

افزونه‌ای که قصد معرفی آن را دارم با عنوان Easy Popular Posts در مخزن وردپرس به ثبت رسیده است و تاکنون توانسته است تا بیش از ۶۰۰ نصب فعال و کسب امتیاز ۳٫۳ را ازآن خود نماید که با استفاده از آن قادر خواهید بود تا مطالب محبوب را در سایت خود نمایش دهید.

پس از نصب و فعال سازی افزونه مشابه تصویر زیر به منوی نمایش> ابزارک‌ها در وردپرس مراجعه کرده و ابزارک جدیدی را که با عنوان Easy Popular Posts را مشاهده می‌کنید را انتخاب کرده و در مکان مورد نظر خود قرار دهید.

Easy Popular Posts

نمایش مطالب محبوب در وردپرس

همانطور که در تصویر مشاهده می‌کنید ابتدا در بخش title یک عنوان برای ابزارک خود انتخاب کنید تا در سایدبارُ فوتر و یا هر بخشی که این ابزارک را قرار داده‌اید نمایش داده شود.

سپس با فعال سازی تیک گزینه‌های موجود قادر خواهید بود تا به ترتیب موارد زیر را فعال یا غیرفعال کنید که عبارتند از:

  • لینک دار کردن متن
  • انتخاب نوفالو بودن لینک
  • نمایش خلاصه‌ای از نوشته
  • نمایش تصویر شاخص نوشته
  • نمایش لینک اعتبار نوشته

در نهایت می‌توانید تعداد نوشته برای نمایش مطالب محبوب در وردپرس را انتخاب کرده و ترتیب آنها را نیز بر اساس بازدید، نظرات ارسالی و.. انتخاب کنید تا در ابزارک سایت نمایش داده شوند.

شاد باشید..

لینک های ضمیمه دانلود افزونه
امتیاز شما از 1 تا 5