شخصی سازی صفحه ورود وردپرس با Easy Login Styler

شخصی سازی صفحه ورود وردپرس این امکان را در اختیار شما قرار خواهد داد تا صفحه ورود وردپرس را به دلخواه خود تغییر داده و از استایل، رنگبندی، تصویر و لوگوی دلخواه در آن استفاده کنید.

در این مقاله از دکتر وردپرس قصد دارم تا به معرفی افزونه‌ای بپردازم که با استفاده از آن قادر به شخصی سازی صفحه ورود وردپرس خواهید بود و می‌توانید لوگو دلخواه، تصویر زمینه و استفاده از استایل دلخواه در ان را وارد کرده و صفحه ورود وردپرس را به دلخواه خود تغییر دهید.

شخصی سازی صفحه ورود وردپرس

شخصی سازی صفحه ورود وردپرس

افزونه‌ای که قصد معرفی ان را دارم با عنوان Easy Login Styler در مخزن وردپرس به ثبت رسیده است و تاکنون توانسته است تا بیش از 1.000 نصب فعال و کسب امتیاز 5 را ازآن خود نماید که با استفاده از آن می‌توانید به طراحی صفحه ورود وردپرس بپردازید.

نصب و فعال سازی

پس از نصب و فعال سازی افزونه مشابه تصویر زیر منویی با عنوان Easy Login Styler در بخش تنظیمات پیشخوان سایت وردپرسی شما افزوده خواهد شد، روی آن کلیک کنید تا به صفحه تنظیمات و سفارشی سازی آن هدایت شوید.

شخصی سازی صفحه ورود وردپرس

Logo Image: با کلیک بر روی این دکمه لوگوی مورد نظر برای نمایش در صفحه ورود وردپرس را از رسانه وردپرس انتخاب کرده و یا آن را آپلود کنید. با انتخاب این لوگو دیگر تصویر لوگوی وردپرس در فرم ورود نمایش داده نخواهد شد.

Background Image: با کلیک بر روی این دکمه نیز می‌توانید یک تصویر دلخواه را برای نمایش در پس زمینه صفحه ورود وردپرس انتخاب کنید تا در آن نمایش داده شود. برای این منظور کافی است تا تصویر را از رسانه وردپرس آپلود کرده و یا آن را از میان تصاویر موجود در رسانه انتخاب کنید.

Custom Login CSS: در نهایت در این بخش نیز می‌توانید با استفاده از کدنویسی CSS اقدام به درج کدهای استایل دلخواه برای تغییر در ساختار صفحه ورود وردپرس باشید. به عنوان نمونه می‌توانید با وارد کردن نام کلاس‌های موجود رنگ متن، پس‌زمینه متن، سایه، تغییر فونت و.. را در صفحه ورود وردپرس اعمال کنید تا در آن نمایش داده شود.

شخصی سازی صفحه ورود وردپرس

در نهایت پس از انتخاب لوگو، انتخاب تصویر پس زمینه، سفارشی سازی استایل و ذخیره‌سازی تنظیمات مشابه تصویر فوق خواهید دید که فرم ورود در وردپرس به شکل بالا تغییر یافته است.

امتیاز شما برای این مقاله
لینک های ضمیمه دانلود افزونه
1 نظر
 1. داریوش می گوید

  درود بر شما
  من یک قالب سفارشی برای وردپرس نوشتم اما وقتی می خوام از این افزونه های ورود و ثبت نام استفاده کنم صفحه مربوطه ساخته نمیشه
  در حالی که در قالب های دیگه ساخته میشه
  متوجه شدم در پروژم احتمالا چیزی رو لحاظ نکردم
  ایا شما میدونید مشکل من چیه؟

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.