کپی سریع مطالب وردپرس برای سایت‌هایی که محتوایی یکسان با اندک تغییرات جزئی هستند می‌تواند مفید بوده و در امر نوشته و گردآوری مطالب و محتوای سایت در زمان آنها صرفه جویی شود.

به عنوان مثال فرض کنید سایتی دارید که در آن به انتشار فیلم‌های گوناگون می‌پردازید و نحوه نگارش متن نوشته‌ها نیز به صورت ثابت می‌باشد، با استفاده از این قابلیت قادر خواهید بود تا سریعا از محتوای یک نوشته به همراه جزییات کامل آن کپی کرده و با اندک تغییراتی آن را منتشر کنید.

در این مقاله از دکتر وردپرس قصد دارم تا به معرفی افزونه‌ای بپردازم که با استفاده از آن قادر خواهید بود اقدام به کپی سریع مطالب وردپرس و برگه‌های موجود در سایت کرده و به راحتی در زمان خود برای نوشتن محتوای یکسان صرفه جویی کنید.

کپی سریع مطالب وردپرس

کپی سریع مطالب وردپرس با Duplicate Page and Post

کپی سریع مطالب وردپرس با Duplicate Page and Post

 

افزونه‌ای که قصد معرفی آن را دارم با عنوان Duplicate Page and Post در مخزن وردپرس به ثبت رسیده است و تاکنون توانسته است تا بیش از ۴۰٫۰۰۰ نصب فعال و کسب امتیاز ۴٫۱ را ازآن خود نماید که با استفاده از آن می‌توانید از مطالب یکسان در سایت خود کپی کرده و در زمان کوتاه‌تری با اندکی تغییرات آنها را منتشر کنید.

این افزونه علاوه بر نوشته‌ها امکان کپی سریع محتوای برگه را به شما خواهد داد.

نصب و فعال سازی

پس از نصب و فعال سازی افزونه مشابه تصویر زیر در بخش مدیریت مطالب وردپرس گزینه‌ای با عنوان Clone Me افزوده خواهد شد.

کپی سریع مطالب وردپرس

کپی سریع مطالب وردپرس

حال همانطور که در تصویر مشاهده می‌کنید برای کپی محتوای نوشته بر روی دکمه Clone Me کلیک کنید. پس از کلیک بر روی این گزینه به صفحه افزونه هدایت خواهید شد با این تفاوت که کلیه جزییات مربوط به محتوای این نوشته در نوشته جدید کپی شده و در حالت پیش‌نویس قرار خواهد گرفت.

حال در صفحه ویرایش نوشته قادر خواهید بود تا تغییرات جزیی لازم را در آن اعمال کرده و در نهایت آن را منتشر کرده و یا به صورت زماندار در سایت قرار دهید.

کپی سریع مطالب وردپرس

کپی سریع مطالب وردپرس

این افزونه کلیه جزییات مربوط به نوشته‌ها همچون محتوا، عنوان، دسته‌بندی و برچسب، اطلاعات افزونه‌هایی همچون سئو وردپرس و.. را به طور کامل کپی کرده و در نوشته کپی شده اعمال خواهد نمود.

کپی سریع برگه در وردپرس

برای کپی محتوا در برگه‌ها نیز می‌توانید به همین ترتیب عمل کرده و اطلاعات کامل برگه همچون عنوان برگه، متن برگه، ساختار قالب برگه، تصویر شاخص برگه و سایر جزییات برگه که می‌توان با استفاده از افزونه‌ها آنها را ایجاد نمود را کپی کنید.

کپی سریع برگه در وردپرس

کپی سریع برگه در وردپرس

حال مشابه کپی نوشته‌ها در وردپرس با کلیک بر روی گزینه Clone Me محتوای برگه نیز کپی شده و می‌توان با تغییر دلخواه خود برگه جدید را منتشر نمود.

کپی سریع برگه در وردپرس

کپی سریع برگه در وردپرس

شاد باشید..

Rate this post
لینک های ضمیمه دانلود افزونه
امتیاز شما از 1 تا 5