نمایش محتوای سفارشی در یک زمان دلخواه

با سلام خدمت دوستان عزیز وردپرسی!

در حالت عادی راهی که به وسیله ان بتوانید محتوای سفارشی و مطلب دلخواه خود را به صورت زمانی تنظیم کنید تا در حالت شمارش معکوس نمایش داده شود وجود ندارد.

برای این کار شما تنها قادر خواهید بود تا از بخش انتشار نوشته که در سمت چپ ویرایش نوشته وجود دارد زمان مشخصی را تعیین کنید تا در آن زمان نوشته شما منتشر شود اما امکان اینکه تغییراتی را در متن ایجاد میکنید در زمان خاصی به‌روزرسانی شوند وجود ندارد.

در این آموزش از دکتر وردپرس قصد دارم تا افزونه ای معرفی کنم که با استفاده از آن قادر خواهید بود تا بخشی از محتوای خود را حین اینکه نوشته شما منتشر شده است در یک زمان دلخواه تعیین کنید تا به‌روزرسانی شود.

نمایش محتوای سفارشی در یک زمان دلخواه

wp-chrono
نمایش محتوای سفارشی در یک زمان دلخواه

افزونه‌ای که قصد معرفی آن را دارم با نام wp chrono در مخزن وردپرس به ثبت رسیده است که با استفاده از شورت‌کدهایی که این افزونه در اختیارتان می‌گذارد قادر خواهید بود تا هر بخش از نوشته خود را که قصد دارید در زمان دلخواهی به روز رسانی شود را بین ان شورت‌کدها قرار دهید تا نوشته شما حین اینکه در سایت منتشر شده است به روزرسانی شود.

  • تاریخ [wpch-currentdate]
  • زمان بر حسب ساعت [wpch-currentdate format=”g:i a”]
  • تاریخ و زمان [wpch-currentdate format=”F j, Y g:i a”]

حال برای اینکه زمان دلخواه خود را تعیین کنید کافی است تا مشابه قطعه کد زیر زمان مورد نظر را بین دو شورت کد وارد کرده و نوشته خود را به روزرسانی کنید تا در تاریخ تعیین شده محتوی موجود بین دو شورت کد در نوشته منتشر شوند.

[wpch-ifdate date="2017/12/25"]This is the content that will be printed only on 25th December 2017.
[else]This is the content that will be printed on all the other dates.
[/wpch-ifdate]

شاد باشید..

امتیاز شما برای این مقاله
لینک های ضمیمه دانلود افزونه
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.