پلاگین iThemes Exchange  یک  پلاگین قوی در سیستم تجارت الکترونیک وردپرس است.با استفاده از آن میتوانید یک فروشگاه الکترونیکی حرفه ای ایجاد کنید و به کسب و کار خود رونق بخشید.

مزایا پلاگین وردپرسی iThemes Exchange
مزایا پلاگین وردپرسی iThemes Exchange

انواع محصولات متعدد

این پلاگین فوق العاده حرفه ای بر خلاف پلاگین  Easy Digital Downloads از هر دو نوع محصول یعنی هم محصول دیجیتال و هم کالاهای فیزیکی پشتیبانی می کند. همچنین دارای یک افزونه پرداخت برای اشتراک در وب سایت می باشد.

راه اندازی آسان و سریع

این گزینه  آن را به یک انتخاب خوب برای کاربران مبتدی که نمی خواهند خیلی خود را به درد سر بیاندازند مبدل کرده است.به این گونه که پس از فعال سازی،  زمان زیادی طول نمی کشد تا به طور مستقیم آن را بر روی سایت خود راه اندازی کنید و یک فروشگاه سفارشی با نحوه فروش و نحوه پرداخت مخصوص خود ایجاد کنید.

رابط کاربری

افزونه iThemes Exchange  دارای رابط کاربری بسیار مناسبی برای افزودن محصولات و همچنین مدیریت فروشگاه تجارت الکترونیک می باشد.

رایگان بودن  افزونه

از جمله بزرگترین و بهترین ویژگی این پلاگین در این است که به صورت کاملا رایگان عرضه میشود و تمامی امکانات آن رایگان است بر خلاف بسیاری از پلاگین های دیگر که به قیمت هایی در حدود 40- $ 80 $ به فروش میرسند.

منبع:  wpbeginner

امتیاز شما از 1 تا 5
1 ستاره میدم به نوشته2 ستاره میدم به نوشته3 ستاره میدم به نوشته4 ستاره میدم به نوشته5 ستاره میدم به نوشته 2 رای
Loading...