افزونه پذیرش قوانین در وردپرس با Agreeable

حتما در بسیاری از وبسایت‌ها مشاهده کرده‌اید که هنگام ارسال نظر، عضویت در سایت، ورود به سایت و… بخشی برای پذیرفتن قوانین قرار گرفته است تا کاربران برای هر فعالیتی که در وبسایت دارند ابتدا قوانین را مطالعه کرده و پس از پذیرش آن بر روی گزینه پذیرش قوانین وردپرس کلیک کنند تا بتوانند عملیات مورد نظر را انجام دهند.

در این آموزش از دکتر وردپرس قصد دارم تا به معرفی افزونه‌ای بپردازم که با استفاده از آن قادر خواهید بود تا صفحه‌ی قوانین سایت خود را ایجاد کرده و یپس در هر فرم و یا هر بخشی که می‌خواهید تیک مربوط به پذیرفتن قوانین را در سایت قرار دهید.

افزونه پذیرش قوانین در وردپرس

Agreeable doctorwp

افزونه‌ای که قصد معرفی آن را دارم با عنوان Agreeable در مخزن وردپرس به ثبت رسیده است و تاکنون توانسته است تا بیش از 2.000 نصب فعال و کسب امتیاز 3.7 را ازآن خود نماید.

پس از نصب و فعال سازی این افزونه مشابه تصویر زیر به صفحه تنظیمات آن مراجعه کرده و تنظیمات دلخواه خود را برای آن سفارشی سازی کنید.

Agreeable

همانطور که در تصویر مشاهده می‌کنیپ در فیلد اول پیغام خطای مربوط به فعال نکردن تیک پذیرفتن قوانین را وارد کنید، سپس از بخش انتخاب برگه، برگه‌ای که قوانین سایت را در آن قرار داده‌اید را از لیست کشویی انتخاب کنید.

در فیلد بعد پیغام خود را برای نمایش در کنار گزینه پذیرفتن قوانین درج کنید و از کاربر بخواهید تا برای ادامه فعالیت تیک گزینه را فعال کرده و قوانین سایت را بپذیرد.

در نهایت از بخش نمایش، فرم‌هایی را که می‌خواهید قوانین سایت در آن نمایش داده شوند را انتخاب کرده و تنظیمات افزونه را ذخیره کنید.

Agreeable preview

در نهایت مطابق تصویر فوق فیلد مربوط به قوانین در فرم‌های انتخابی نمایش داده خواهد شد که برای ادامه کار لازم است تا کاربر قوانین را با فعال کردن تیک گزینه مورد نظر بپذیرد.

4.5/5 - (2 امتیاز)
لینک های ضمیمه دانلود افزونه
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.